reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bakterie w moczu

justyna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Luty 2005
Postów
4 348
mój dzidziorek ma bakterie w moczu i podajemy jej Biseptol troche sie martwie bo słyszałam nie najlepsze opinie o tym leku, lekarka jednak stwierdziła ze korzystniejszy dla niej bedzie ten lek niz antybiotyk przynajmniej narazie, mam do niej zaufanie ale chciałabym wiedziec czy Wasze dzidzie tez to miały i jak były leczone i czym?
 
reklama
Kiedy Sebastian miał 1,5 roku też miał bakterie w moczu, ale do tego brzydkie były wyniki krwi. Diagnoza brzmiała - ostre odmienniczkowe zapalenie nerek. W takim przypadku dostał antybiotyk w zastrzkach, później antybiotyk w zawiesinie i przez następne 3 tygodnie Furagin.

Następnie miał robioną cystografię i po tym badaniu przez następne 5 dni brał Biseptol. Nie zauważyłam u niego żadnych skutków ubocznych. Wiem, że lekarze czasami wolą dać Biseptol niż antybiotyk, bo nie wyrządza tak dużych szkód.

Nie wiem, czy Ci pomogłam. Pisze, jak było u nas. Życzę dużo zdrówka. :)
 
Agnexx dzieki Ci wielkie troche mnie uspokoiłas, lekarka tez mi własnie powiedziała ze biseptol jest bezpieczniejszy niz antybiotyk, ale zawsze lepiej usłyszeć to od mamy ktora tym leczyła. Takze Wam duzo zdrówka, pozdrawiam gorąco
 
Biseptol bardzo często zapisywany jest malutkim dzieciom. Mój synek jak był mały też był nim leczony i wszystko było w porządku. Nie masz się czym martwić.
 
Ywka dzieki za odpowiedz! Dzieki Wam juz spokojniejsza jestem, mała dostaje biseptol trzecią dobe i poki co (odpukac) wszystko w porządku!!
 
Dziewczyny, chciałabym poznać waszą opinię na ten temat. Otóż moja córka ma liczne bakterie w moczu, niestety nie napisano jakie. Byłam u pediatry, ona powiedziała, że tym się nie trzeba martwić, bo to jest mocz, czyli szkodliwe produkty przemiany materii, więc bakterie mogą sobie być. dzwoniłam też to bardzo dobrego pediatry w Kaliszu, umówiłam się na wizytę, bo mała traci apetyt, i on też mówił, że nie mam się przejmować bakteriami, nawet chyba nie trzeba tego leczyć. Oprócz tego mała jest zdrowa, wesoła itp. Więc skąd ten brak apetytu???? No i czy te bakterie są bardzo szkodliwe???
 
Pysia to znowu ja:-p. Jeśłi te bakterie są liczne to wydaje mi się, że należałoby cos z nimi zrobić:tak:. Nie wiem, czemu lekarze mowia, ze nie trzeba z nimi nic robic:shocked2:. A miała robiony posiew moczu? Wtedy byloby wiadomo jakie dokladnie ma bakterie i czy rzeczywiscie nie wymagaja one leczenia! A z tym apetytem tak jak pisałam wczesniej, no chyba ze ma on cos wspolnego z tym ukladem moczowym, bo wtedy tez dziecko moze stracic ochote na jedzenie...
Pozdrawiam i zycze NAtace zdrowia:tak:;-):-)
 
reklama
no własnie mnie ten mocz martwi, więc we wtorek ide do lekarza, podobno najlepszy w kLAISZU i jest ordynatorem szpitala dziecięcego. Idę najpierw do przychodni zważyć małą, czy przybrała, a popołudniu na wizytę, mam nadzieję, że zleci posiew m oczu. Ale jak do niego dzwoniłam, to też mówił, że nie trzeba się tymi bakteriami martwić. No nic, zobaczymy we wtorek. Dzięki.
 
Do góry