reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co zrobić żeby katar u dziecka nie skończył się zapaleniem oskrzeli

Miałam przyjemność przetestować NOZITIX® wraz z moja córką. Już po pierwszej aplikacji byłam mile zaskoczona. Preparat jako pierwsza wytestowałam na sobie, ponieważ męczył mnie uporczywy katar. Pierwsze co mnie zaskoczyło to fakt, że po aplikacji spray nie spływa ze ścianek nosa, co jest wielkim plusem, ponieważ nie odczuwałam już dyskomfortu związanego z ściekającym preparatem. Spray aplikuje się z łatwością. Ciśnienie z jakim jest podawany lek jest odpowiednie, nie za niskie i nie za wysokie. Ogromny plus należy się za prosty i naturalny skład sprayu NOZITIX®: woda oczyszczona, olej z oliwek oczyszczony, glicerol, laktoferyna, sól dwusodowa kwasu 18-B-glicyryzynowego, olej z pachnotki zwyczajnej, dwuwodorofosforan sodu dwuwodny, octan DL-alfa-tokoferylu, totarol, wodorofosforan sodu, olej miętowy, olej z jodły syberyjskiej, sól sodowa EDTA, olej eukaliptusowy. Co bardzo ważne spray NOZITIX® nie wysusza śluzówki nosa. A co najważniejsze jest bardzo skuteczny. Katar ustąpił bardzo szybko. Kolejnym atutem jest to że można go zastosować już u 3 letniego dziecka. Córka z ochotą dała sobie aplikować NOZITIX®. Jest to produkt wielozadaniowy który możemy stosować podczas infekcji nosa o podłożu wirusowym, bakteryjnym i alergicznym, suchości błon śluzowych nosa i katarze. Cena jest adekwatna do jakości. Rynek preparatów na tego typu dolegliwości jest spory i ciężko trafić na naprawdę dobry i skuteczny lek. Ja i moja rodzina już znaleźliśmy ten ideał. Mam nadzieję że NOZITIX® nas nigdy nie zawiedzie :). Polecam z czystym sumieniem niezdecydowanym.
 

Załączniki

  • mniejsze.jpg
    mniejsze.jpg
    94,2 KB · Wyświetleń: 158
reklama
Na same zatoki polecam krople z ehtiolina, pelavo zatoki i groprinosin, inhalacje oraz masaż zatok u nas sprawdza się taki masaż przed snem przynajmniej przesypia praktycznie cała noc bez zatkanego nosa..
Długotrwały katar może się okazac katarem siennym, a taki zawsze trzeba skonsultować z lekarzem. Mogę dać tutaj namiar na panią doktor z Kielc pediatrakielce.com Ma specjalizację w pulmunologii dziecięcej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry