reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwone Policzki

moniaa_

Mama 2004 i 2009
Dołączył(a)
10 Listopad 2004
Postów
1 093
Miasto
Bruxelles
Witam
Zauważyłam że u mojej córeczki co wieczór robią się czerwone policzki. Sa one ciepłe i suche.
Na poczatku myślałam ze to alergia ale miała robione testy i nic nie wykazały. Gdy wychodziły jej ząbki też tak miała ale teraz ma już całe uzębienie wiec nie wiem skąd ten problem.
Nie stwarza jej to problemów ale mi się nie podoba. Też martwię sie że może to coś poważnego..
Moze któraś z mam również miała taki problem?
 
reklama
moja córeczka też tak ma buraki jak ta lala czasem po śnie,czasem po prostu wieczorkiem,też myślałam czy to nie alergia,ale lakarka powiedziala,że niet,ja tam póki co na zęby stawiam,poza tym widzę,że np. po długim spacerku wieczorkiem tak ma...
 
No właśnie, ja też zauważyłam, ze to po spacerku.
Pani doktor coś przębokuje o alergii, ale ja sądzę, ze to moja niewłaściwa pielęgnacja, moze zły krem? Rano ma ladne, a po spacerze się "rumienią" i robią się szorstkie. Smaruję jej kremem Balneum i jakby lepiej, ale na spacer zwykłym Bambino i chyba muszę poszukać czegoś bardziej tłustego.
Pozdrawiam.
 
Do góry