reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziwna gorączka

85justyna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Luty 2010
Postów
1 233
Witam :) Mam w domu czterolatka który w tym roku zaczął przygodę z przedszkolem. O kiedy zrobiło się chłodniej na dworze mały ma cały czas katar, w poniedziałek tydzień temu doszedł do tego duszący suchy kaszel mały nie miał gorączki i ogólnie wyglądał na zdrowego tylko ten kaszel nie dawał mu spać- we wtorek wizyta u lekarza i diagnoza zapalenie oskrzeli i antybiotyk. W ten poniedziałek byliśmy na kontroli i wszystko ok. We wtorek rano mały dostał gorączki(38,2) nie podałam leków tylko dałam małemu pić i wywietrzyłam dom, po godzinie po gorączce nie było śladu. Dzisiaj rano było podobnie tylko temperatura wyższa bo prawie 39 dałam małemu pospać jeszcze pół godziny wstał napił się wody zjadł jogurt i gorączka przeszła sama. Nie wiem co myśleć o tej gorączce co może być przyczyną takich stanów?
 
reklama
Do góry