reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy poci się główka

Nawet mnie strasz! Jak na razie Adaś zjada już jabłko, marchewkę, dynię, ziemniaczki, banany, brzoskwinie i nie było żadnych objawów alergii.
 
reklama
Kamil ma bardzo często spocone stópki, raczki nie wiem bo je ciągle ślini, i ma skazę białkową...

Od mojej szwagierki syn ciągle spocony ma już 3 lata i żadnym alergikiem nie jest...

Więc chyba regułą to nie jest... ale może?:)
 
Mojemu mackowi tez poca sie zwłaszcza stopy, no i główka. Ale narazie nie wystepuja zadne objawy alergi.
 
mój starszy syn straszliwie sie pocił jak był malutki, teraz najczesciej po chorobie. W wieku niemowlecym robili mu nawet ekg czy cos tam innego, bo czasem pocenie sie moze byc zwiazene z wada serca. U nas absolutnie to wykluczono. Teraz młodszy tez zaczął sie pocic (glowka po pierwszym snie nocnym). Tak czytam o tym, ze moze byc to objaw alergii i jesli o nas chodzi to mogło by sie to sprawdzac. Obaj sa alergikami.
 
U mnie wytłumaczenie z przegrzaniem odpada. Synek ma 4 lata, śpi głównie na kołdrze, z gołum brzucholem, bo piżama się podwija. Cały chłodny, a głowa często tak mokra jakby wyszedł spod prysznica. Tak mnie koleżanki sierpniówki natchnęły, że powiedziałam o tym lekarce, a ona - dała skierowanie na badania...
 
Dziewczyny wiem od lekarza no i od cioc i babc ze gorsze jest przegrzanie niz wyziebienie!!!!pozdrawiam
A co do mokrej głowki to tez sie tym martwiłam bo moje dziecko poci siepodczas jedzenia(4 mis) ale tak sobie mysle ze przeciez jest mocno przytulona podczas picia...i to dlatego.Vit d3 tez podaje tyle ile lekarz kazał.

pozdrawiam
 
mnie ostatnio pediatra kazała dawać po jednej kropelce wit.D3 a jeśli poci się główka przy jedzeniu to dwie kropelki tego dnia ::) no i się stosuję :)
 
Ja własnie podaje dwie kropelki i tez czasem sie główka wiec juz nic nie wiem.Moze tak ma byc.Dzis ide do lekarza i sie zapytam.
Pozdrowionka
 
reklama
Witam
dopisuję się do wątku choć widzę że już chyba umarł troszku :tak:
Moja doktorka zawsze pytała się czy małej poci się głowka, zastanawiałam się później czemu tak pyta, ale jakoś uciekło mi to z głowy..teraz małej rzeczywiście zaczęła pocić się główka przy jedzeniu, więc zaczęłam szukać coś na ten temat skoro Pani dr taka wyczulona na to była.. no i tak czytam ten wątek i przeraziłam się troszku, na ostatniej wizycie 2 tyg temu dr zwiększyła Marysi dawke wit. D3 na 3 krople przez 3 tyg tłumacząc że zima się przeciąga i słonka mało..o pocenie też pytała ale mała pociła się tylko na czole i skroniach delikatnie a teraz to cała głowka...
muszę wybrac się szybciutko do niej rozwiać wszystkie wątpliwości...rany niesądziłam że to może byc objaw niedoboru D3 :no:
 
Do góry