reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOMARY,KLESZCZE Jak radzić sobie z nimi??

E

Ewcia81

Gość
Witajcie.
Założyłąm ten wątek,bo nie znalazłam go na tym forum.
Jest już sezon na insekty. KOchani tutaj zamieszczajcie jakich użycwacie kremów, spryskiwaczy. Jak sobie radzicie w styuacjach,gdy jakiś owad ugryzie wasze dziecko??
My niedługo wyjeżdżamy nad jezioro na 10 dni w las i nie wiem co małemu zakupić .

Co polecacie albo już stosujecie??
 
reklama
My używamy "off" dla dzieci, w kremie.Mieszkamy pod lasem mamy ogród i duuuuużo insektów dookoła:zawstydzona/y: jak na razie krem się sprawdza-trzeba tylko uważać żeby nie dostał się do oczek i nie smarować dziecku dłoni-żeby nie zlizało.
pozdrawiam.
 
Cześc Ewcia:-DZnów Cię wyśledziłam na nowym wątku:laugh2:Ja używam Off albo Moustidose w sprayu a po ukąszeniu Fenistil żel
 
My też używamy off i fenistilu. U nas jest dodatkowo ten problem, że co roku mamy u nas ogromne ilości kleszczy. Po spacerze zawsze dokładnie oglądamy się wszyscy, czy się coś nie przyczepiło. W wyciąganiu kleszczy mamy praktykę zdobytą na naszym psie, ale oczywiście lepiej się zabezpieczać, niż wyciągać, dlatego ten off, którego używamy, jest przeciw komarom i kleszczom. W sporayu. Tylko, że jedno popryskanie nie wystarczy, jak sie wychodzi gdzieś na dłużej, to po jakimś czasie trzeba zrobić poprawkę z offa.

pozdrawiam
nikita
 
Do góry