reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

obrzęk po szczepieniu

Dołączył(a)
10 Październik 2005
Postów
4
Witam wszystkie mamusie! Czy Wasze skarby miewały po szczepieniu obrzęk i i zaczerwienienie?? Jak temu zaradzić? Podzielcie się swoim doświadczeniem.
Pozdrawiam cieplutko
 
reklama
czesc, moj Kuba nie mial obrzeku po szczepieniu, ale przed szczepieniem pielegniarka poradzila mi, ze jak sie pojawi to mozna przylozyc olkad z kwasnej wody, na wszelki wypadek trzeba miec w domu czopki przeciw goraczkowe, bo czasem moze wystapic goraczka u maluszka/!!!obrzek powinien zejsc w pare dni, takze sie nie przejmoj...pozdrawiam
 
A u mnie w przychodni zawsze pielęgniarka, która zajmowała się szczepieniami, powtarzała,żeby nic nie przykładac na miejsce szcepienia.To że przytrafi się obrzęk, czy zaczerwienienie jest normalne.I ja jej słuchalam.Natomiast dobrze by było,żebyś miała środek przeciwgorączkowy, bo gorączka po szczepeiniu zawsze może wystąpic.
 
Nam pielęgniarka w przychodni radziła robic okłady z sody oczyszczonej rozpuszczonej w wodzie (1 łyżeczka sody na pół szklanki wody).Nie wiem jednak jak to działa, bo nie było okazji wypróbować, na szczęście.
 
Do góry