reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenie Na Pupie

Pretywomen jak już napisałam kilka postów wcześniej, ja wyleczyłam odparzenia Clotrimazolem a też były one po biegunce spowodowanej antybiotykiem. Nie zapomnij synkowi podawać Lakcidu i nam jeszcze pomogła Smecta.
Pozdrawiam
 
reklama
Skończyliśmy podawać antybiotyk więc biegunka też ustępuje. Za każdym razem jak przebieram małego to widzę że pupa już nie jest tak czerwona jak wczoraj. Mam nadzieję że nie długo będzie zupełnie zdrowa. Ja podaję lacidofil a smecty niestety nie wypije nawet łyżeczki. Pozdrawiam:happy2:
 
Do góry