reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plesniawki i odparzenia

reklama
mam pytanie odnosnie plesniawek:
czy wodnym roztworem pioktaniny wystarczy tylko pedzlowac buzke malenstwa czy tez trzeba nalozyc na palec gazik i scierac plesniawki? slyszalam tez ze trzeba fioletam taz sutki wysmarowac(czy prawda??)ach i jeszcze jedno: ile czasu to stosowac?
 
oj ja też męczyłam się z plesniawkami ale mi pomógł syrop Flumycon jest na receptę ale super schodzą po nim pleśniawki już po 3 dniach ale wiadomo stosujemy 7 dni jak zalecił lekarz i do tego Cebion bo kwaśny a grzybki bo pleśniawa to grzyb nie lubią kwaśnego....i schodzą ładnie dziś daję syrop 5 dzień język czyściutki sie robi a po bokach pleśniawki zeszły już po 3 dniach więc jest git polecam...a i polecam dodatkowo podawać jakiś priobiotyk ja podaję Diclofor kapsułki.

ja myślę,że na każde dziecko co innego działa na mojego gencjana fiolet w ogóle nie działał po aftinie był bardzo niespokojny zresztą ja wiem,ze lekarze go dają ale tak napradwę jego powinno stosować się od 7 roku życia stosowany przez duższy czas może narobic szkody dziecku ale niekoniecznie wszystko zależy od organizmu dziecka....
 
witam chciałabym sie zapytac co jest dobre na pozbycie sie odparzen na pupce i plesniawek?
Hej u mnie pomagają kąpiele w "kali" 2 tabl. na wanienkę wody i zwykły puder-i leżakowanie bez pieluszki ;)
dodatkowo jak pupcia sie wygoi(ranki czasem nam sie robią)smaruje TORMENTIOLEM..
:tak:
 
Do góry