reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Popekane naczynka krwionośne

M

mala78963

Gość
Witam,

Moja coreczka ma 3 miesiace i od jakiegos czasu na poloczkach pojawiaja sie popekane naczynka. Zarowno na jednym, jak i na drugim policzku jest duza czerwona plama, a w niej te popekane naczynka.
Czy ktoras z Was sie z tym spotkala?
Prosze o pomoc, bo juz zaczynam sie bardzo niepokoic.

Pozdrawiam,
Marta
 
reklama
Najlepiej gdybyś poradziła się lekarza przy kontroli ale mam pytanie jakiego kremu do twarzy używasz dla dziecka? Może powinnaś zmienic na taki który jest na każdą pogodę np. Nivea z serii dla niemowląt nie zawiera wody i jest i na zimę i na lato, czasem wiatr podrażni tak skórę że mogą naczynka popękac.
 
Nie uzywam kremow. Smaruje buzke parafina - tak zalecil lekarz - by skora nie byla bardzo sucha. Mam nadzieje, ze to minie. Chociaz wiem, ze popekane naczynka nie znikaja. Nic to, poki co musze byc dobrej mysli.
Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.
 
Do góry