reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powiększone piersi u dziecka

wiktoria12

Mama i żona :)
Dołączył(a)
29 Styczeń 2009
Postów
4 994
Miasto
Gdzie wszyscy są szczęśliwi
Cześć
moja córka ma teraz 3 latka od urodzenie miała powiększone piersi ale teraz wydają sie większe ale nie wiem może dlatego że córka jest troche grubsza niż jak była mała.Jesli ktoś ma lub wie coś o tym bardzo prosze o kontakt.:-)
 
reklama
Corka mojej kolezanki tez tak miala. Pediatra nie widzial problemu, ale wymusiala na nim skierowanie do specjalisty.... no i w koncu z wielka laska dostala skierownie do endokrynologa i ....... tam okazalo sie, ze mala ma problemy hormonalne :-( bardzo dlugo byla leczona :-(

Teraz jest juz wszystko dobrze, ale jezeli masz jakiegolwiek watpliwosci lepiej to sprawdz u specjalisty. Lepiej nie miec potem wyrzutow sumienia, ze czegos sie nie dopatrzylo.

Zycze powodzenia :tak::-)
 
mój synek miał powiększone i twarde cycusie ale był malutki lekarz kazał robic okłady z altacetu w zelu i zeszło po kilku dniach. Podobno to było coś związanego z tym ze jadłam za dużo drobiu który zapewne karmiony był sterydami czy jakos tak. Ale pewnie u Was to nie to bo córcia juz duża ja wtedy karmiłam piersią i moze zeczywiście za duzo kurczaków jadłam.
 
Oliwka również ma powiększone piersi.Zainteresowała sie tym lekarka jka byłysmy n apoprzednim szczepieniu.Stwierdziła że mała ma zad użo hormonów.I mamy zakaz podawania drobiu.Juz to trwa prawie 3 mies,wydaje mi sie ze cycuszki jakby trochę zmalały ale sa widoczne.Także cały czas mamy dietę :tak::tak::tak:
 
Agnes a czy twoja córka ma powiekszone piersiod urodzenia czy to dopiero teraz ma takie.Bo moja już właśnie ma od urodzenia doktor mówiła że to może być poprostu taki układ ciala ale kazala obserwować bo jak by sie powiekszały to pojedziemy do krakowa na badania do endykrwiologa tak sie chyba to sie chyba nazywa
 
Jak była mała to miała normalne,później jej się takie zrobiły,za dużo jadła drobiu,nikt mi nie powiedział zeby ograniczać a małą lubiałą i to miesko jest mieksze więc je lubiałą bardziej.No ale teraz nie mamy wyboru,wykluczylismy całkowicie.
 
Cześć
moja córka ma teraz 3 latka od urodzenie miała powiększone piersi ale teraz wydają sie większe ale nie wiem może dlatego że córka jest troche grubsza niż jak była mała.Jesli ktoś ma lub wie coś o tym bardzo prosze o kontakt.:-)

Wiktoria, to jest albo tłuszczyk albo kłania się wizyta u endokrynologa. A lekarz pediatra nic nie mówi?? Ja się pytałam swojej doktor, bo u Helenki też powiększone, ale powiedziała, że to norma:tak:
Pytanie jescze czy są bolące:confused: Bo jeśli mała narzeka to trzeba ja przebadać :baffled:
 
reklama
Wiktoria, to jest albo tłuszczyk albo kłania się wizyta u endokrynologa. A lekarz pediatra nic nie mówi?? Ja się pytałam swojej doktor, bo u Helenki też powiększone, ale powiedziała, że to norma:tak:
Pytanie jescze czy są bolące:confused: Bo jeśli mała narzeka to trzeba ja przebadać :baffled:
Pediatra mówiła że jeżeli sie to nie powiększa to jest to taki układ a jesli sie będzie powiększało to trzeba badania zrobić a no i ją to nie boli.
Martynka sobie teraz zgrubła jak piła mleczko.Ale ona od urodzenia ma powiększone te piersi no a Doktorka jeszcze dodała że Martynka jest grubiutka i dlatego tak ma:-D
 
reklama
Do góry