reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powiększone węzły chłonne

Mam 2 letniego synka wyczulam u niego 2 małe zgrubienia na szyi za uszkiem po lewej stronie pan doktor stwierdzilże to powiekszone węzly chlonne.Oprocz tego rano Maly mial mokry kaszel ale tylko rano i slabiutki katarek.Dostalismy Agumentin 250 mg.Mam pytanie kiedy te węzly zaczna sie pomniejszac? Musze przyznac,ze mnie to troche martwi bo pan doktor powiedzial,ze jesli p[rzez tydzien nie zaczna sie zmniejszac trzeba zrobic badania bo moze byc to cos powazniejszego?!Węzly sie narazie nie powiekszaja.:dry:
 
reklama
Moi synowie w tamtym roku byli chorzy na ospe i też mieli powiększone węzły chłonne za uszami. Pani doktor powiedziała, że mogą być powiększone jeszcze dwa tygodnie po chorobie.
 
Mój dwu tygodniowy synek ma powiększone węzły chłonne pod dwiema paszkami byliśmy w szpitalu zrobili usg i badania z krwi i moczu badania wyszły idealne wszystko w normie... wypuścili nas i to wszystko.
 
Chciałam odświeżyć wątek. Czy wasze dzieci mają powiększone węzły? U mojej córki 3 latka wyczulam pod palcami gulke podluzna. Jak zaczęłam jak bardziej dotykać to ona się oddziela na mniejsze kuleczki. Nie wiem co to jest? Może ktoś z wam miał taką sytuację?
 
Chciałam odświeżyć wątek. Czy wasze dzieci mają powiększone węzły? U mojej córki 3 latka wyczulam pod palcami gulke podluzna. Jak zaczęłam jak bardziej dotykać to ona się oddziela na mniejsze kuleczki. Nie wiem co to jest? Może ktoś z wam miał taką sytuację?

Hej, widzę że pisałaś w kwietniu i chciałabym zapytać czy od tego czasu byłaś u lekarza i to sprawdzałaś ?
 
reklama
Hej, widzę że pisałaś w kwietniu i chciałabym zapytać czy od tego czasu byłaś u lekarza i to sprawdzałaś ?
Moja córeczka ma 2,7 i chyba od urodzenia ma na szyjce dwa koraliki. Robiłam morfo i usg i na szczęście noc, wszyscy lekarze mówią, że tak czasami jest, a dzieci naszej lekarki prowadzącej podobno miały do 8 toku życia takie powiększone węzły.
trochę to martwiące bo jakaś przyczyna musi być.
 
Do góry