reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem !!!

Dołączył(a)
8 Listopad 2007
Postów
5
Witam moja znajoma ma córeczkę ma roczek dziecko jeszcze nie chodzi
ale jest prowadzane za rączki od niedawna zauważyliśmy że Nikola
lewą nóżkę krzywo stawia tzn stawia ją do środka czy to jest cos
poważnego? dziecko było wsadzane do chodzika czy to może mieć wpływ?
 
reklama
To że było wsadzone do chodzika ,to napewno nie od tego.Moja córcia też w nim chodziła i nic jej nie jest.Niektóre dzieci zaczynają chodzić po roczku dopiero.Niech idzie na wszelki wypadek do lekarza i spyta się.
 
Koniecznie udaj sie do ortopedy... chodzik niestety może to byc znaczący wpływ na zle stawianą nóżkę oby nie bioderko:baffled:
 
Witam moja znajoma ma córeczkę ma roczek dziecko jeszcze nie chodzi
ale jest prowadzane za rączki od niedawna zauważyliśmy że Nikola
lewą nóżkę krzywo stawia tzn stawia ją do środka czy to jest cos
poważnego? dziecko było wsadzane do chodzika czy to może mieć wpływ?
Pisałam wyżej o ortopedzie,ale przed chwilą czytałam na ten temat,że dzieci mają prawo tak stawiać stopki bo dopiero zaczynają chodzić i to nie jest nic nienormalnego chyba,że utyka na nóżke to wtedy są bioderka
 
Witaj, moja córka zaczęła chodzić jak miała rok i 4 miesiące, była ciężkim dzieckiem i nie miała siły podnieść swojej pupy :-D też miała problemy ze stopami ale ortopeda powiedział że to normalne i ona wyrośnie z tego, najlepiej niech twoja koleżanka idzie do ortopedy, ps. moja córka nie chodziła w chodziku,
 
reklama
Do góry