reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Są rodzice, którzy wogóle nie szczepią....

Dzien dobry!
Zastanawiam sie czy istnieje na forum lista szpitali, ktore maja otwarte podejscie do kwestii szczepien, zwlaszcza w pierwszej dobie zycia.
Drogie mamy, czy ze swojej strony mozecie polecic placowki, ktore nie sprawialy problemow w sytuacji odmowy?
 
reklama
Dzien dobry!
Zastanawiam sie czy istnieje na forum lista szpitali, ktore maja otwarte podejscie do kwestii szczepien, zwlaszcza w pierwszej dobie zycia.
Drogie mamy, czy ze swojej strony mozecie polecic placowki, ktore nie sprawialy problemow w sytuacji odmowy?
 
A macie jakiś dowód na to, że schorzenia Waszych dzieci drogie panie są spowodowane szczepionką? Potwierdzenie przez lekarza, nie wasze domniemania, stwierdzone badaniami? Ja ostatnio czytałam artykuł, że antyszczepionkowcy poprosili o zbadanie wpływu szczepionki świnka różyczka odra, w takim zestawieniu chyba jest, o wpływ na wywoływanie autyzmu, no i było zdziwienie bo się okazało, że nie ma. Nie pisze tego posta po złości, tylko chciałabym się zapytać na jakiej podstawie stwierdzacie, że to wywołały szczepionki?
 
A macie jakiś dowód na to, że schorzenia Waszych dzieci drogie panie są spowodowane szczepionką? Potwierdzenie przez lekarza, nie wasze domniemania, stwierdzone badaniami? Ja ostatnio czytałam artykuł, że antyszczepionkowcy poprosili o zbadanie wpływu szczepionki świnka różyczka odra, w takim zestawieniu chyba jest, o wpływ na wywoływanie autyzmu, no i było zdziwienie bo się okazało, że nie ma. Nie pisze tego posta po złości, tylko chciałabym się zapytać na jakiej podstawie stwierdzacie, że to wywołały szczepionki?
Ja znam dwa przypadki ale w Niemczech - oba oficjalnie uznane, rodziny dostaly odszkodowania a dzieci rente. W obu przypadkach chodzi o problemy neurologiczne - jeden chlopiec jest w bardzo ciezkim stanie, drugi jest w miare samodzielny, choc cierpi na powazna forme epilepsji.
 
Do góry