reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strasznie dużo pije....

agnieszka81

Fan(ka)
Dołączył(a)
10 Luty 2007
Postów
1 777
cześć wszystkim!!!!!!!!! a my znowu mamy problem:no:....
Od kilku dni mój Kubuś strasznie dużo pije-tzn. 4-5 a nawet więcej 250ml.Kubków picia na dzień, nie licząc kubka mleka rano i kaszy na kolację....
Nie ma temperatury, w mieszkaniu jest ok 19-20 stopni czyli nie za gorąco-nie poci się.
Stracił apetyt tylko pić mu się chce-do tego stopnia, że biega za mną z płaczem i z kubkiem w garści:no:
Przez to picie strasznie dużo sika, nie wiem co się dzieje to jest dla mnie bardzo dziwne, bo do tej pory to się nie zdarzało-czego powodem może być tak duże pragnienie?????????????
proszę o radę!!!!
Agnieszka,.
 
reklama
moja Maja tez od jakis kilku dni duzo pije, ale nie myślałam o tym jako o problemie,
a po twoim poście agnieszko też sie teraz zastanawiam czy to normalne ???
 
Pycha-słyszałam gdzieś- kiedyś, że zwiększone pragnienie to objaw jakiejś choroby, tylko nie pamiętam jakiej-stąd mój niepokój z tym związany.Ale może niepotrzebnie panikuje?
Pozdrawiam Ciebie i Twoją Majeczkę:))
 
Zwiększone pragnienie może być objawem cukrzycy. Mój synek też miewa dni że pije i pije i pije ....a następniego dnia wypije jeden dwa kubki picia i to wszytsko. Ale kiedy zaczyna pić dużo to przyznam że też zaczynam się martwić. Muszę zapytać się lekarza co sądzi na ten temat przy najbliższej okazji.
 
Ania77-no właśnie, cukrzyca... tak też mi się wydawało że tego objawem jest wzmożone pragnienie....
Kubuś też dzisiaj mniej pił, wczoraj też nie było źle, warto to jednak skonsultować z lekarzem-a przynajmniej poobserwować.
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry