reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syrop - eurespal - pomocy!

Magda_J

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Lipiec 2006
Postów
45
Witam czy znacie syrop eurespal? Moja córka go teraz dostaje na kaszel a ja się martwię bo po nim jeszcze więcej kaszle - tak mi się przynajmniej wydaje. Co robić? Teraz ma straszny dudniący kaszel i w nocy się dusi.
 
reklama
Ja niestety nie znam tego syropu, ale jak małej nie pomaga to udaj się z tym do lekarza niech zmieni na inny. Szkoda żeby się córeczka męczyła może Jej poprostu nie pomaga. Na nas dorosłych też nie wszystkie leki działają. Niestety nie znam się na syropkach wszystko przedemną więc nie moge żadnego Ci poradzić.

Pozdrawiam i dużo zdrówka dla Córeczki.
 
Madziu,ten syrop jest na zapalenie oskrzeli.Syropy wykrztuśnie podaje się najpóźniej o 17-tej,żeby dziecko nie męczyło się w nocy.Spróbuj podac Flegaminę w syropku lub kroplach.Dobrze też robi kąpiel w naparze tymianku(zaparzasz tymianek,taki ze sklepu zielarskiego lub apteki,jak naciągnie to przecedzasz i dodajesz do wanienki do kąpieli).to taka inhalacja.Po podaniu syropku trzeba dziecko oklepac,kładziesz dziecko brzuszkiem na swoich kolanach,głowa poniżej klatki piersiowej,składasz rękę w łódeczkę i oklepujesz po obydwu stronach plecki omijając kręgosłup i nerki.:tak:
 
Marta Eurespal nie jest syropem wykrztuśnym :no::no::no: chyba Ci się z flegaminą pomyliło.

Mojemy synkowi ten syrop pomógł. Ale każdy organizm jest inny. Magada powinnaś porozmawiać z lekarzem. Bedziesz wtedy miała jasność sytuacji.

Pozdrawaiam.
 
Dokładnie Eurespal nie jest syropem wykrztuśnym. Stosuje się go przy zapaleniu górnych i dolnych dróg oddechowych, w skurczach oskrzeli i zapaleniu ucha środkowego. Ma on właściwości przeciwzapalne, rozkurczające oskrzela i przeciwalergiczne. No i nie jest on antybiotykiem.

Magda jeżeli nie pomaga on twojemu dziecku to powinnaś iść do lekarza , być może musisz podać antybiotyk. Moim dzieciom Eurespal pomógł i nie musialy brać antybiotyku, ale jak już pisałam moja poprzedniczka - każdy organizm jest inny i widocznie u twojego dziecka trzeba zastosować inne leczenie.
 
Dzieki za rady. Ciekawa sprawa z tym tymiankiem. Dowiedziałam się od farmaceuty, że eurespal jest jednak wykrztuśny, więc musi kaszleć.
 
Dzieki za rady. Ciekawa sprawa z tym tymiankiem. Dowiedziałam się od farmaceuty, że eurespal jest jednak wykrztuśny, więc musi kaszleć.

Pierwsze słyszę :baffled::baffled::baffled: moje dziecko po nim przestało kasłać, kaszel się nie wzmógł :no:
Aż wzięłam ulotkę...... i dalej jestem zdziwiona, że farmaceuta Ci powiedział, że to syrop wykrztuśny :baffled:
 
Wręcz był zaskoczony bo początkowo usłyszał, że nie kaszle po tym syropie. On jest też na alergię więc może tak podziałał u Was
 
Magdo u nas podajemy Mikołajkowi Eurespal i nic podobnego się nie dzieje, może dlatego, że dodatkowo syn dostał od lekarza syrop Drosetux (przeciwkaszlowy), może dlatego nie ma u nas już kaszelku, ale zapytać lekarza warto.
Co do Eurespalu ma on też właściwości uodparniające, dlatego też lekarz go przypisuje, nic więcej nie mogę powiedzieć Ci na ten temat, u nas się on sprawdził.

Pozdrawiam. ;-)
 
reklama
Do góry