reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syrop - eurespal - pomocy!

Ja jako zamiennik mam ELOFEN (mialam róznież do wyboru PULNEO), ale tylko ten był w aptece. Eurospalu już od dłuższego czasu nie ma w hurtowniach, więc może jest jak pisze poprzedniczka, przestali w polsce produkować. U nas nie ma po żadnych z nich objawów ubocznych (a naczytałam się w necie o nich oj wiele stron) . Jest to lek przeciwzapalny , nie antybiotyk, i w pocżątkowych stadium choroby częśto ustrzeże przed antybiotykiem. Ja w każdym bądź razie polecam:)
 
reklama
Eurospalu już od dłuższego czasu nie ma w hurtowniach, więc może jest jak pisze poprzedniczka, przestali w polsce produkować.

Dzisiaj lekarka przepisała mojemu malenstwu eurespal :tak:Jest produkowany, bo przynajmniej w mojej aptece dostałam go bez problemu. Dzisiaj zaczęłam go podawac Kacperkowi. Za kilka dni sie wypowiem czy pomógł czy tez nie :tak:
 
Eurespal o ile mi wiadomo nie chroni przed antybiotykiem.Nasza pani doktor często nam go przepisuje.Jest to lek antychistaminowy czyli przeciw alergiczny.Jest przede wszystkim na rozszerzenie oskrzeli i jest stosowany przy wydzielaniu dużej ilosci wydzieliny w czasie kataru lub kaszlu. Jeżeli jest łagodna infekcja to oczywiście eurespal pomoże,ale przecież jeżeli jest bardziej poważna to niestety konieczny jest antybiotyk.Ja osobiście uważam,że jest to bardzo dobry syrop.Polecam
 
Zazwyczaj jest tak że alergia przeradza się w astmę jeżeli jest rozpoznana zbyt póżno.Moje dzieciaki a mam bliżniaki miały stwierdzoną alergię w 6 miesiącu życia.Nasza doktor szybko i odpowiednio zareagowała.Przez długi czas były na wziewkach i lekach przeciw alergicznych.Teraz mają po 6lat i nie ma po tym śladu.A już mój 16letni syn miał rozpoznaną alergie dopiero w 5roku życia wcześniej często chorował a teraz niestety ma astmę.
 
Do góry