reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczawian wapnia w moczu

Jakie szczepionki stosujecie u swoich dzieci? Bo ja kupuję infnrix hexa, ale ostatnio mam mieszane uczucia co do tych szczepień? Jeśli to możliwe to przybliżcie mi kalendarz szczepień do 5 miesiąca swoich maluchów. Szczególnie interesują mnie odległości czasowe dotyczące WZW.
 
reklama
Jakie szczepionki stosujecie u swoich dzieci? Ja kupuję infanrix hexa. Proszę napiszcie mi jakie i na co dostały szczepienia wasze maleństwa w ciagu pierwszych 5 miesięcy. Szczególnie interesuje mnie odległość czasowa na WZW.
 
Przepraszam, że wysyłam pytania po 2 razy ale jeszcze niezbyt dobrze poruszam się BabyBoom. Proszę o wyrozumiałość.
 
My mamy takie same szczepionki (infanrix hexa). Plusem jest to, że jest mniej kłucia. A co Cię niepokoi?
Oprócz tego na rotawirusy, gruźlicę.
 
No i powtórzyłam badanie... Kurde, wyszło, że ma aż 30-40 erytrocytów. Zaczynam się poważnie bać. Jutro odbieramy kolejne wyniki.
 
Do góry