reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam psychologa dziecięcego w Poznaniu

Polecam Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji w Poznaniu, ul. Bułgarska 5/7. Jedyny warunek by wizyta była bezpłatna to adres zameldowania w Poznaniu. Jest tam super. Pozdrawiam.
 
reklama
ja również polecam centrum rehabilitacji! tam pracuje taki młody, przesympatyczny psycholog, którego uwielbiają dzieci!! no i rodzice ( zwłaszcza mamy ;-) )
niesamowicie nam pomógł przy naszym Kubie, stał się dla niego autorytetem i woli jego od wizyt w zoo :szok: w każdym bądź razie serdecznie polecam! przyjmuje na nfz w centrum, ale do nas przyjeżdża też prywatnie za śmieszną cenę.... :tak:
jego mail to marcin.byks@wp.pl a to nr do jego pracy (poproście o pana psychologa) :618687688
 
witam Panie :)
co prawda nie jestem mamą a tatą, ale spełniającym też obowiązki mamy, więc myślę, że mogę się wypowiedzieć w temacie.
jako niedoświadczony samotny ojciec gdy pojawiły się pewne problemy wychowawcze z córką, zostałem namówiony przez znajomych własnie na skorzystanie z pomocy psychologa. początkowo byłem bardzo sceptyczny, nie wierzyłem nigdy w "takie sprawy" jednak kobieta, którą mi polecono jest świetna. uświadomiła mi kilka spraw związanych z wychowaniem dziecka, mała ją po prostu uwielbia, Pani Agnieszka ma niesamowite do niej podejście. oczywiście córka czasem nadal "broi" jednak już na pewno nie mogę powiedzieć, że "mam problemy z jej wychowaniem"
także polecam gorąco, jest to Pani Agnieszka Marlińska, jej numer 501041769, w razie problemów nie wahajcie się, dzięki tej kobiecie w moim domu zapanował pokój :))
Pozdrawiam
 
Zawsze też możesz zerknąć na ranking psychologów - ten ze znanego lekarza jest chyba najbardziej popularny, zresztą sami korzystamy przy różnych specjalistach więc wydaje mi się czy Kraków, czy Poznań - to jak poszperać, to się znajdzie:)
 
Jeśli chodzi prywaciarzy to polecam Pracownie terapeutycznej homini przy wyższej szkole bezpieczeństwa, mojej córce pomogła jedna z tamtejszych lekarek Pani Doktor Ewa Misterska, to fachowiec najwyższej klasy, efekty pojawiły się tuż po rozpoczęciu terapii. polecam
 
Ja także z całego serca polecam panią Ewę Gordziej-Niewczyk. Jest świetnym psychologiem dziecięcym, bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na panią Ewę.
 
reklama
reklama
Do góry