reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzeci Migdał:(

M

msiubka

Gość
Witam Mamusie;
U mojej córci wykryto 3 migdała:sick: ( chrapała od 2 tygodni i miała wydzieline gesta biała z nosa). Dostaje zyrtec i buderhin. Na ulotce buderhinu przeczytałam, że to steryd i w trakcie stosowania należy kontrolować wzrost dziecka trochę mnie to przeraża I WIELE INNYCH DZIWNYCH INFORMACJI...:no: Czy ktoś wie, coś więcej o tym leku? I czy wasze dzieci miały usuwane migdałki kiedy? Pozdrawiam:elvis:
 
reklama
OK postanowiłam jutro jechac do innego lekarza mam jakas niepewnosc. Co z tego wyniknie zobaczymy........
_397_mini.jpg
 
Zrob najpierw testy alergiczne.
U mojej siostry tez twierdzili,ze migdalek jest wszystkiemu winny,chorobom,chrapaniu,wiecznym katarem.
Ale trafila na super alergologa,zrobili testy i okazalo sie,ze jest alergikiem.
Teraz bierze lekarstwa i migdalek nie jest niczemu winny :tak:
 
Witam;
Co do diagnozy niektórych lekarzy to mozna się załamać. Jak człowiek nie będący lekarzem może zaufac lekarzom/rzowi jeśli notorycznie napotyka na sprzeczne diagnozy. Pojechałam z moją córcią do innego lekarza laryngolog dziecięcy. Owszem powiedział, że 3 migdał jest duży ale raczej jest to spowodowane zapchanymi zatokami. Niedoleczenie wcześniejszej infekcji spowodowało, że zapchały się zatoki. Spływało to co nie wysiąkane po tylniej ściance gardła az migdał sie uaktywnił. Dał nam antybiotyk, a lek sterydowy kazał odstawić. Najgorsze jest to ze na ulotce sterydowego leku pisało zeby byc szczególnie ostrożnym gdy jest zapalenie bakteryjne lub wirusowe nosa. U małej widocznie takie jest skoro dostała antybiotyk, wiec gdybym podawała dale ten lek sterydowy mogła bym jej zaszkodzic. Tak wiec instynkt matczyny mnie nie zawiódł.
POZDRAWIAM MAMY
 
Do góry