reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za duza główka :( !!!!!

glowka mojego synka w wieku 3.5 miesiecy miala 44.5 cm. Moj synek jest duzy i dlugi tak wiec jego glowka byla proporcjonalna do jego gabarytow. Lekarz powiedzial, ze synek sie super rozwija i ze nie ma zadnych powodow do obaw. za tydzien idziemy na 6 miesieczna kontrole - az sama jestem ciekawa jak duza jest jego glowka teraz.
 
reklama
Dziewczyny ja dziś byłam z moja córeczką na usg przezciemiączkowe. Dostałyśmy skierowanie ponieważ lekarska określiła że ma za dużą głowę w stosunku do ciała. Lekarz na usg powiedział mi, ze ma za dużo płynu mózgowo rdzeniowego napiszcie czy zetknełyście się z czymś takim? dodam że córa ma prawie 10 miesięcy główkę 47cm a klatkę piersiowa 44cm
 
Witajcie! Błagam pomóżcie bo odchodze od zmysłów....dziś wrociłam z moim synkiem od neurologa bo martwi mnie to ze nie przewraca sie z pleców na brzuszek, niby ma do tego powody bo ma jeszcze inne problemy zdrowotne i był i jest unieruchomiony. Ale martwi mnie bardzo ze ma duża głowe, ma 7 miesiecy i obwód głowki 46cm... poszerzone rogi przednich komór bocznych, poza tym usg ok... ale sie martwi strasznie, podpowiedzcie co robic? co to znaczy????????/ czy moj synek bedzie normalnie sie rozwijal?? umre chyba z niepewnosci, ze zmartwienia, pomózcie!!!
 
dodam ze maz ma duza głowe... mam nadzieje ze to dlatego... ze to po tatusiu...
ale i tak sie martwie..................... okropnie...
 
Nasz Patryk ma teraz 5,5 miesiąca i obwód głowki 46cm, byliśmy u neurologa i na usg. Zaden z nich nie stwierdził nic nniepokojącego, zalecili poprostu aby to kontrolować. Oczywiście maż ma dużą głowę, a mały rozwija się prawidłowo. Radzę wszystkim mamom nie denerwować się na zapas.
 
Do góry