reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8-smio miesięczny dziecko nie chce spac?>!

WITAM!
Ale mam takie pytanie,moj synek wlasnie ma 8 miesiecy i problem ze spaniem.Oczywiscie chodzi o to,ze budzi sie nawet 4 razy w nocy oczywiscie glodny.zaden sposob na niego niedziala,dodawalam do mleka kaszki a jak wyczul to wogole niechcial ciagna tylko samo mleko.Potrafi wypic 210ml i za 3 godziny znow glodny.niewiem jak odzwyczaic go od tego nocnego jedzenia.co robić??
 
reklama
A ja mam inne pytanko, jak mój synek był w wieku może do 3 miesięcy to chodził spać po 12 w nocy i spał mi trochę w dzień. Od 3 do 11 miesiąca nie dało rady w ogóle go uspać w dzień, ale za to chodził spać o 19 i wstawał o 7. A teraz mój synuś ma ponad rok i śpi od 20 do 6 rano, a potem jeszcze 2 razy od godziny do 3 godzin. Więc czasem wychodzi, że moje dziecko śpi nawet 15 godzin w ciągu doby. Czy to jest normalne?

A druga sprawa, mam rodzinę za granicą i od czasu do czasu latam samolotem z dzieckiem. Tyle, że on mi wyje np. przez cały lot i nie da się go niczym zająć. Po prostu mój maluch nie lubi monotonii. Czy jest jakiś środek dla dzieci, żeby mi przespało ten lot? Bo strasznie mnie to irytuje, jak robie wszystko, a dziecko nadal płacze i ludzie się gapią jak na idiotke. No i do tego jeszcze maluch po takim locie jestr wykończony jakby lecial co najwyżej z Warszawy do Nowego Jorku, a leci tylko 2 godizny...
 
Witam Drogie mamy!
Mam 8 miesięczne bliźniaki syna i córkę, syn budzi się co godzinę w nocy z zegarkiem w ręku, przy czym budzi swoją siostrę bliźniaczkę i starszą siostrę i zaczyna się koncert. Wiem że nie jest to faza z tego powodu ze ma 8 miesięcy, bo dzieje się to od urodzenia. Nie śpię w nocy ani w dzień i już brakuje mi sił na to wszystko. Czy ktoś może mi poradzić co mogę robić w takiej sytuacji? Byłaby wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie.
 
moja 8,5 mies. córka jest na piersi. na noc zjadała 160ml kaszki na mleku bebilon pepti i śpi do 3-4rano. budzi się na pierś i zasypia do 7 rano, potem o 7 znowu pije i jeszcze śpi w zależności od dnia (7.30-8.30).
 
Do góry