reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

charczenie niemowlaka

Witam Drogie Panie.
Ostatnio byłam u lekarza w sprawie tego charczenia i lekarz stwierdził,że to jest normalne i że małe dzieci tak się zachowują i wydają takie dziwne dźwięki :confused: Zwariowałam!! Mówiłam też lekarzowi,że kiedy karmię małego to on nagle wydaje taki dźwięk jakby się dusił i jakby nie mógł złapać powietrza,ale on też stwierdził że to jest normalne. A może ten lekarz jest nienormalny?:-) Tak czy inaczej będę się radzić innego lekarza. Jeżeli powie mi to co ten pierwszy to będzie znak,że muszę odpocząć :sorry2: Pozdrawiam
 
reklama
Moja córeczka też charczała i to długo, lekarz pediatra stwierdził przerośniętą grasicę. To nic groźnego, po prostu niektóre dzieci mają ją bardziej przerośniętą, przez co im się gorzej oddycha. Jednakże w wieku kilkunastu lat powinna ona się zmniejszyć.
100% pewność, że to właśnie to daje zdjęcie RTG.
 
witaj ellie moja mala tez tak miala i ma tak caly czas a ma juz 3 miesiace a co do plakania przy jedzeniu to moze nie chce jesc bo ma za duzo i za zaczesto i nie jest glodny moja jadla 120 co 4 godziny a od 2 miesiac je co 4 godziny 150 sprobuj dac mu pozniej jedzonko i zobaczysz jak bedzie reagowal
 
Do góry