reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co podawać przy antybiotyku niemowlakowi?

fistaszek

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2011
Postów
25
Byłam dzisiaj z moją małą u lekarza (ma 5 miesięcy), dostaliśmy antybiotyk na gardło. Teraz dopiero zdałam sobie sprawę, że lekarka nie dała mi dla niej żadnej osłony, malutka często ma biegunki, dlatego od antybiotyku też bez osłony na pewno jej dostanie, niestety nie mam pojęcia co dla takiego maluszka kupić? muszę wysłać męża do apteki, co Wy podajecie takim maluszkom przy antybiotyku? są dla nich jakieś specjalne preparaty osłonowe?
 
reklama
moj synek na szczescie jeszcze nie bral antybiotykow, ale jesli zdarzy sie taka potrzeba to na pewno kupie mu cos oslonowego, bo po co maja go meczyc biegunki albo bole zoladka. Idz moze do apteki i tam zapytaj o cos oslonowego, farmeceutki na pewno beda wiedzialy co podac ;)
 
Popieram indosynkrazje. Dicoflor moze do tanich nie nalezy ale w kropelkach sie go super podaje, podawałam Lacido Enter Lub lacidobaby ale nadia nie chciala przyjmowac, Polecam naprawde Dicoflor

Nie jestem pewna ale ja na biegunke miałam chyba hydronea Citron ale Nadia nie chciała tego za bardzo pic.Tylko nie pamietam od jakiego wieku sie go podaje
 
Ostatnia edycja:
Mojej córeczce też Multilac BABY pomógł.A nałykała się już w swoim młodym życiu pełno tabletek:/ Biegunka i ból brzuszka u dziecka to jest masakra po prostu.Chcesz pomóc i nie wiesz jak....ciesze się,że trafiłam w końcu na dobry lek.
 
moja córeczka już chyba brała wszystko co jest możliwe w tym swoim małym wieku. kiedy dostała na gardło swój pierwszy antybiotyk i nikt mi nie powiedział o osłonach jelitowych to wylądowała w szpitalu. wiedz wysyłaj męża po jak to naprawdę jest bardzo ważne.
 
reklama
To podstawa, żeby zadbać o lek osłonowy przy podawaniu antybiotyku dziecku. A Multillac opłaca się kupić, bo jest skuteczny. Nam sie nieraz sprawdził w wielu sytuacjach.
 
Do góry