reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego moje dziecko wymiotuje?

Klaudynka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Lipiec 2008
Postów
278
Miasto
Northampton
Zawsze rano daje malemu mleko z biszkoptem z butelki na sniadanie nic mu sie nie dzieje ale pod wieczor kiedy daje mu to samo on wymiotuje robi sie caly czerwony prezy sie i wymituje nawet 2 godziny po jedzeniu. Zawsze go nosze dopoki mu sie nie beknie nie wiem czemu ale to zdarza sie co dzien on ma prawie 6 miesiecy jak zje 3 butelki dziennie to wszystko!!! Martwie sie ze je za malo zawsze mial problemy z jedzeniem ale teraz kiedy zobaczy butelke zaczyna plakac i rzuca sie nie moge go utrzymac:angry:Robi sie coraz chudszy zeberka mu widac nie wiem co robic proboje dawac mu jedzonko lyzeczka ale nie wiele zjada i grymasi :shocked2:Prosze o pomoc moze ktoras z Was wie dlaczego tak sie dzieje???
 
reklama
Moj synek jak byl malutki tak samo zacza reagowac okazalo sie za ma skaze bialkowa wiec moze to byc przyczyna a wykluczasz alergie?
 
Klaudynka, ja na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się dłużej dlaczego tak dzieje się z dzieckiem, tylko wybrałabym się do dobrego specjalisty, nawet prywatnie. Objawy, które opisujesz wyglądają poważnie.
Pediatrzy przecież za jedno z głównych kryteriów zdrowia i kondycji u niemowląt, uważają właśnie apetyt i przybieranie na wadze.
Objawy jakie opisujesz mogą oznaczać wiele poważnych chorób (oczywiście nie chce Cię tu straszyć, tak Ci po prostu radzę),
Jeśli objawy nie miną wybierzcie się do dobrego lekarza, poróbcie wszystkie niezbędne badania i może wszystko się wyjaśni.
 
Klaudynka ja też uważam że powinnaś iść do dobrego lekarza który zleci potrzebne badania. Dziecko musi przybierać na wadze. A widok butki może wywoływać takie reakcje o których piszesz bo taka dzidzia już kojarzy pewne fakty :tak:;-)
 
Klaudynka - widze, ze z uk jestes. Co na to wszystko HV? Chodzisz malego wazyc? Jak sie prezentuje na tym wykresie w ksiazeczce? Odstawilabym na Twoim miejscu biszkopta na wieczor, tylko podac malemu mleczko. I sprobuj dawac mu jedzonko do raczki. Moj Maciek na mleku (karmie piersia) byl do 8 miesiaca, bo nie chcial nic innego jesc. Wiec sie nie przejmuj, ze je tylko mleczko. Poprostu tego najbardziej teraz potrzebuje. Sprobuj mu podawac ugotowane warzywa na talerzyku. Na poczatku tego bedzie wiecej na ziemi i na jego ubranku, ale szybko sie nauczy. Dzieci lubia tak jesc same.
I koniecznie idz do HV, bo tu lekarz powie Ci, ze to nie jego dzialka :-(
 
Z tym biszkoptem bylo wszystko ok daje mu go jakos od 3 miesiaca daje mu tez wlasnej roboty zupki warzywne.Nigdy nie byl spacjelnie za jedzeniem raz lepiej raz gorzej ale teraz to jest tragedia w przyszlym tygodniu wybieram sie do lekarza zobaczymy co powie. HV zauwazyla ze jego waga jest w dolnej granicy normy ale stwierdzila ze jezeli dziecko jest pogodne i caly czas w ruchu to nic zlego sie nie dzieje i powiedziala ze niektore dzieci juz tak maja. Zobaczymy co terz powiedza? Wlanie dzis bylam w sklepie kupilam kilka roznych kaszek ryzowych moze je polubi i w koncu zacznie jesc:-)
 
reklama
Do góry