reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Guz" z tyłu głowy - normalne po porodzie? Proszę zobaczcie zdjęcie.

reklama
Moja corka 4 miesiace tez ma malego guzka, bylam ostatnio u pediatry, ktory powiedzial mi, ze moze to byc tluszczak i dal mi skierowanie do chirurga.Dzisaj wlasnie ide na wizyte, wiec sie okaze co to jest.
 
Witam! Mój synek zaraz po porodzie miał takie coś na górze główki i tez się wystraszyłam, ale pani doktor zaraz jak do mnie przyszla zbadać malego powiedziała że na drugi dzień się wchłonie.No i sie wchlonał. nie wiem czy to to samo. W dotyku przypominało jakąs galaretę :-(.
 
reklama
U nas guz po cesarce na główce średnicy 4 cm. W szpitalu mówili, aby jechać do szpitala dziecięcego po ok. 6-8 tyg. jeśli się nie wchłonie. Położna w domu po 2 tygodniach powiedziała, że to się odsysa, a jak nie to zwapnieje i już tak zostanie. W szpitalu chirurg uspokoił, że się wchłonie, że się odciąga krew jak średnica ponad 5 cm. Długo guz nie znikał, aż nagle szybko się zmniejszył, chyba po 6 tyg., a po 8 tyg. całkowicie zniknął.
 
Do góry