reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pierwsza miesiaczka po porodzie

Czytając powyższe teksty nie zauważyłam aby ktoś miał a właściwie nie miał okresu niż 9 m-cy może trochę dłużej. Ja nie mam już ponad rok i 3 m-ce. ( malca dalej karmie piersią )ale tylko jak idzie spać po południu i wieczorem i raz w nocy. Czy mam się tym przejmować? Ogólnie dobrze się czuję.Jednego dnia zdażyło mi się gorączkować temperatura podskoczyła do 40 stopni pierś jedna mnie bardzo bolała. mąż pomógł odciągnąć pokarm i gorączka spadła. Stało sie to z powodu że mały chorował i słabiej jadł mleko z piersi. A ja nie spodziewała się że mogę mieć za dużo mleka. Tak do końca nie wiem ile mam odciągać mleka kiedy malec mniej zje bo nie chce sobie zwiększać laktacji jak to jest z tym?
 
reklama
Do góry