reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pierwsza miesiaczka po porodzie

reklama
I ja sie doczekalam, 7 miesiecy po porodzie bez dwoch dni-sama nie wiem czy  ;D czy  :mad:. Karmie piersia nadal, ale juz bardziej "symbolicznie"-rano i wieczorkiem.
 
ja sie ciesze bo sie bałam żebym czasem znowu nie a tego bym ie chciała narazie ;) :laugh: :laugh: :laugh:
 
witam! jeśli chodzi o miesiączke to pojawiła sie po 6 tyg. taka dosyc skąpa. teraz juz ponad miesią i nic a karmie piersią co prawda dokarmiam Mała jeszcze.
 

Załączniki

  • 19-04-06_2009.jpg
    19-04-06_2009.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 304
a moja córcia ma prawie 11 miesięcy, trochę karmię (wieczorem i w nocy, bo pracuję) i jeszcze nie miesiączkuję.
ja tez potrzebuje pomocy karmilam 4 miesiace i po 2 tygodniach od odstawienia dostalam okres i teraz czekam od 3 tygodni na nastepny ale nic... ciagle mi cos bulgocze w brzuchu i obawiam sie ze to kolejna ciaza ale nie mam zadnych innych objawow jak rok temu gdy zaszlam w ciaze,nawet seksu nie uprawiam zaledwie tylko 7 razy od pol roku...i zawsze z gumka...co to za bulgoczenie?nawet wydaje mi sie ze to takie same ruchy jak na poczatku ciazy jakby mi rybki plywaly
 
Ja dostałam 6 miesięcy po porodzie jak mały przestał być tylko na piersi ... a bulgotanie ... no cóź .... specyficzne określenie i dość sugerujące ...
ale może poprostu się nakręciłaś .. a organizm zbiera się do okresu :)
pozdrawiam
 
ja cały czas karmię ale zbieram się do odstawienia małej,a pierwszy okres dostałam jak Zuzia miała ok pół roku i jak narazie mam regularnie
 
Ja też karmiłam coprawda tylko pierwszy tydzień ale trudno. A @ dostalam równo po porodzie ale bardzo skąpą a następna za 28 dni ale było nieźle uhhhh dobrze że później były mniej obfite.
 
reklama
ja tez potrzebuje pomocy karmilam 4 miesiace i po 2 tygodniach od odstawienia dostalam okres i teraz czekam od 3 tygodni na nastepny ale nic... ciagle mi cos bulgocze w brzuchu i obawiam sie ze to kolejna ciaza ale nie mam zadnych innych objawow jak rok temu gdy zaszlam w ciaze,nawet seksu nie uprawiam zaledwie tylko 7 razy od pol roku...i zawsze z gumka...co to za bulgoczenie?nawet wydaje mi sie ze to takie same ruchy jak na poczatku ciazy jakby mi rybki plywaly

Mam dokładenie to samo. Z tym, że seks częściej uprawiałam i bez gumki ;-) Dostałam pierwszy okres w lutym, a teraz już 8 dni opóźnienia. Zrobiłam test ciążowy ale wyszedł negatywnie.
 
Do góry