reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

reklama
spróbuj podawac wiecej wody albo herbateke koperkowa (tylko nie wiem czy znajdziesz) poza tym dobre sa sliweczki w deserkach lub jabłuszko zrobione na cieło w piekarniku lub mikrofali
. Ach lekarka nam mówiła ze jak za duzo marcheweczki to tez moze byc problem przy kupkach.
A i jeszcze zwróc uwage na to co ty jesz moze tu jest przyczyna.
 
sama pij soki, a małemu podawaj często (najlepiej) wodę. lepiej częsciej kilka łyczków niż jednorazowo dużo. marchew i ryż zapierają. śliwki nie działają na wszystkie dzieci, ale spróbować warto:tak: u nas się poprawiło właśnie po częstszym piciu:tak:
 
my tez dzis jestesmy bez kupki:-(((maly dostal lekarstwo rano i wieczorem i nic.jak znajdziesz jakis dobry sposob to prosze daj znac.pozdrawiam
 
ja pije duzo sokow a malemu tez daje czesto ale nie za duzo cieple jabuszko starte je co dziennie i robie mu swierzy sok z jabluszka i tez nic nie pomaga daje mu tez cherbatke rumiankowa i nic zaczynam sie martwic je normalnie ale ma taki wielki brzuszek i widac ze sie meczy a termometr odpada nie dziala na niego chyba wszystkiego probowalismy i owocow i je zupki a kupki jak nie bylo tak nie ma jutro pujde z nim do przychodni zobaczymy co mi powiedza mam nadzieje ze zrobi zobaczymy dziekuje za wypowiedzi aha a sliwka tez nie dzial na niego musialo go dobrze przytkac zobaczmy moze sie ruszy cos pozdrawiam
 
no niestety, jak już przytkało i się zapiekło, to faktycznie może być problem:-( ale mam nadzieję, że będzie ok. a jak ze słodyczami i (głównie) czekoladą u ciebie? bo domyślam się, że dziecku nie podajesz;-) ale słodycze też mogą zapierać
i tak teraz pomyślałam - jeśli wcześniej już go zapierało, to może teraz sam się powstrzymuje, bo wie, że boli przy wypróżnianiu itp (ponoć niektóre dzieci tak robią)
 
zadnych slodyczy nie jemy ja wogole nie jem czekolady wiem ze zapiera podaje malemu lekarstwo i duzo poje cherbatki wyciskany sok i o dziwo dzis kupka sie pojawila ale strasznie twarda tak sie maly nameczyl moze teraz jakos pojdzie jak najtwartrze poszlo ale maly jest usmiechniety musle ze u ciebie tez bedzie dobrze a ile twoj maluch nie robil kupki????
 
u nas kupki są już regularne (zawsze przy obiadku:baffled: czasem rano) bez zapierania
powodzenia w zwalczaniu zaparć
ewelka a może to ząbki?
 
reklama
fakt zabki mu ida juz od 2 miesiaca nie zartuje pewnie tak widze ze go swedza i smaruje mu zelem na zabki wpycha obie lapki do buzi jutro mamy wizyte u lekarza zobaczymy co mi powie na to dzieki a ile ty stosowealas ten lek???zanim zacza dzialac a i moj maly nie chce spac wczoraj poszedl o 2 wstal za godzine do cysia nie wiem moze przez zeby i kupke sypiac nie moze
 
Do góry