reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

Spokojnie, nawet jak rotawirus to możesz sama sobie dać z nim radę, najważniejsze jest podawanie płynów w małych ilościach a często. Ja co pół godziny podawałam po 2, 3 łyżeczki wody i orsalitu i tak jak piszesz lekka dieta.
 
reklama
Miecia, jak karmisz piersią, to nie odstawiasz. Mój synek miał też rotawirusa. W mleko mamy gasi pragnienie, a poza tym ma przeciwciała i pozytywnie wpływa na układ pokarmowy.
 
no i marchwianka nas czeka - tylko skąd wziąść marchewke dobrą!

Ja dawałam tak jak i w szpitalu u nas, marchewkę z Gerbera w słoiczku. Ta jest dobra, bo to rzeczywiście tylko marchewka. Można ja też rozrzedzić wodą i dawać do picia.
Niektóre firmy np. Bobovita, z przodu na etykietce piszą "Marchewka", a w składzie piszą: marchewka, sok z winogron i nie pamietam, czy coć jeszcze. Także nam polecano Gerbera i tą stosowaliśmy.
 
można spróbować także ten kleik na biegunke :tak:




Gotowy do spożycia doustny płyn nawadniający, stosowany w dietetycznym leczeniu biegunek u niemowląt po 4. miesiącu życia.

HiPP ORS 200 Kleik marchwiowo-ryżowy
HiPP ORS 200 Kleik marchwiowo-ryżowy
Gramatura: 200 ml

ors200-300-dpi-z-nowa-z.jpg
Doustny płyn nawadniający, stosuje się w dietetycznym leczeniu biegunek u niemowląt po 4. miesiącu życia. Podawanie HiPP ORS 200 skonsultuj z lekarzem.
 
szukałam po aptekach w krakowie i nie bylo tego ors 200, znalazlam gastrolit, ale o tak musza go sprowadzac.

martwię się po nienajlepiej to wyglada, kupki sa fatalne - z 2 strony przy takiej diecie to wyglądają tak jak kiedys, gdy piła tylko mleczko.
niby taka biegunka moze trwac do 8 dni lekarka ostrzegała, ale i tak sie martwie.

nie wiem, czy mam ją budzić w nocy na piciu czy dac jej spac?
 
martwienia sie dzien kolejny

co zrobic jak mała nie chce patrzeć na kleik i nie chce go jeść?
czy można dać jej kaszke na wodzie smakową? (pewnie nie...)
kupsko nadal paskudne i żadkie, ech

i jej, ile może trwać taka biegunka?
 
CZęść dziewczyny:-)
pomóżcie !! co mam zrobić :sorry2: mój mały ma zatwardzenie,kupkę robi już drugi dzień i nie umie jej zrobić:-(

może coś poradzicie?
 
U nas pomaga herbatka z kopru włoskiego jeśli karmisz piersią sama ją pij, a jeśli twój bąbel na tyle kumaty , że może pić z butelki podawaj mu jako picie
 
reklama
Do góry