reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przepuklina pachwinowa

dziewczyny jak wyglada ta przepuchlina?
no i mam pytanie czy istanieje jakas mozliwosc ze ona sie sama wchłonie?
jak duza musi byc przpeuchlina aby ja operowac i jak mała by sama sie wchłoneła, my zauwazylismy dzis przy kapieli taką kulke troche nalewo od "ptaszka" małego i jak dotknelismy tej kulki to sie schowala, przy płaczu wyszla ale mniejsza...... bardzo prosze o odpowiedz
bardzo sie martwie o synka a tyle juz przeszedl jako wczesniak !
 
reklama
dziewczyny mam pytanie.To dla mnie bardzo wazne,czy znacie adresy klinik,szpitali gdzie robia taka operacje u malych dzieci? Moj synek tez ma przepukline pachwinowa,jednak musimy bardzo dlugo czekac na wizyte najpierw tylko kontrolna z tego co juz wiemy. Gdzie moge sie zglosic do jakiej kliniki prywatnej lub szpitala ? czy znacie jakies adresy ????????? jestem z warszawy .

Mój bratanek był operowany w Tychach w Dea Salus (http://deasalus.eu/zabiegi_chirurgiczne fragment dotyczący chirurgii dziecięcej) . NIe ma żadnych powikłań, wszystklo fajnie się pogoiło. Pozdrawiam.
 
Do góry