reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

Dzien dobry. Wczoraj miałam usg w 21 tyg i także wyszla jedna stopka konsko-szpotawa. Corka 3 lata temu tez miała ale obie stopy i delikatnie i wszystko jest w porządku. Polecicie konkretnego lekarza bądź klinikę w Łodzi? Moja najbliższą lokalizacja. Chce się wcześniej przygotować i dowiedzieć o terminach jeśli okaże się to poważniejsze niż wada ułozeniowa... lekarz na usg powiedział że to nie jest genetyczne i wg niego w 100% uleczalne. Ale i tak się martwię.
 
reklama
Witam...Czy są tu mamy dzieci,które nie skorzystały z metody Ponsetiego?Czy któraś wogóle miała propozycję innej metody leczenia?
 
Witam,
Przed wczoraj dowiedziałam się, że mój syn urodzi się z wadą stóp końsko szpotawą, jesteśmy z okolic Opola, proszę o informacje gdzie najlepiej się udać do specjalisty
6FD1E637-F090-42C8-A379-816C29C7D11A.jpeg
 
Do góry