reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

krupka

Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2006
Postów
6 431
Mój synek ma niestety taki kłopot. Czy jest może na forum jakaś mamusia, która ma lub miała podobny problem ze swą pociechą?
 
reklama
WITAJCIE.MÓJ SYNEK RÓWNIEŻ MA STÓPKI KOŃSKO-SZPOTAWE ...
JEŻELI SĄ NA FORUM MAMUSIE KTÓRYCH DZIECI RÓWNIEŻ MAJĄ TĄ WADĘ TO ZAPRASZAMY NA WĄTECZEK...
 
Tak, stanki, bylam, synek ma nóżkę w gipsie.

Anula, naczytałam się na tym forum, które znalazłaś, wiele o tym, że gipsy mogą być źle zakładane i w efekcie zapisałam się do prof. Napiontka w Poznaniu na konsultacje - chcę być pewna, że mój mały jest prawidłowo leczony. Wizyta 200 zł, ale co tam kasa! :confused:
 
Witam na tym wątku:confused:, mój synek też ma taki problem:no::sad:. Chcialabym dowiedzieć się od was czegoś więcej na ten temat np. co jest powodem i jaki jest postęp w leczeniu? Dodam, że mój synek ma niespełna trzy miesiace i cały czas ma nózki w gipsie:no:!!!
 
Witam, mój ojciec jest ortopedą traumatologiem mojej ciotce urodził się synek z tym problemem, mały był w gipsie 11 miesięcy potem zabieg teraz jest ok i biega jak stary :) niestety jest to męczące dla rodziców i dla dziecka ale przynajmniej później jest ok, pozdrawiam
 
Dzięki "Lupek" za odpowiedź:-), mój mały synek przez te gipsy nawet nie wie, że ma nóżki:sad:, co tydzień je zmieniamy, jest już po operacji nacięcia achillesa i niedługo dostanie specjalne buty z metalowym prętem, w lutym druga operacja:confused:. Martwie się, czy to leczenie jest odpowiednie dlatego pytam na forum osoby, które znają ten problem i mogą mi coś więcej o tym powiedzieć. A wiadomość, o tym że ktoś to miał i jest ok dodaje mi trochę otuchy:-D, bo już nie raz słyszałam od różnych ludzi: "Jak on z takimi nogami bedzie chodził?":baffled:
 
ja mam taki sam problem. Mój synek ma juz 2 latka a przeszedł naciecie sciegna achillesa w wieku 2 m-cy i teraz cisza. za tydzien mam przyjecie na kolejna operacje ale niewiem czy to bedzie skuteczna jesli on juz ma 2 latka i od dawna chodzi? prosze o jakas kolwiek odpowiedz na ten temat.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry