reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wysypka na calym ciele i na policzkach

Malwina18

Szczesliwa mamcia
Dołączył(a)
21 Styczeń 2010
Postów
2 273
Miasto
Gdansk
moja corcie meczy wysypka na calym ciele a na policzkach ma czerwone plamki.Bylam u lekarza i powiedzial ze mala ma alergie ale na co to nie wie. Ja podejrzewam ze na nan 1 active bo ja tym dokarmiam czy to mozliwe ???? czy ktos mial cos podobnego???Pomocy
 
reklama
moja corcie meczy wysypka na calym ciele a na policzkach ma czerwone plamki.Bylam u lekarza i powiedzial ze mala ma alergie ale na co to nie wie. Ja podejrzewam ze na nan 1 active bo ja tym dokarmiam czy to mozliwe ???? czy ktos mial cos podobnego???Pomocy
Całkiem możliwe że to alergia na mleko ale może być to uczulenie na jakiś kosmetyk,może oliwkę lub płyn do kąpieli?
 
Najlepiej wybierz siędo alergologa.Moja córcia również miała alergię na białko mleka krowiego.Alergolog pokieruje Wami i dietą dziecka oraz poleci kosmetyki i środki dzięki którym wysypka zejdzie.A z tym naprawdę nie ma żartów.
 
kapie mala od samego poczatku w oilatum a smaruje w bambino.mala na dodatek ma sucha skore i dostala ciemieniuche z ktora juz walcze tydzien.:-(
 
Tak. to moze byc uczulenie na mleko , skoro pediatar podejrzewa alergie powinien Ci wypisac Bebilon Pepti badz Nutramigen.
Silna ciemieniucha tez moze byc objawem alergii.
Na sucha skore mozesz dokupi emulsje z Oilatum Soft badz Emolium emulsje do smarowania.
Buzke przemywac przegotowana woda i smarowac tym co napsialam-odstaw Bambino-jest tlusty i zatyka skore,kosmetyki musza byc silnie nawilzajace.
Na glowke Olejuszka ze Skarbu Matki
 
moja corcie meczy wysypka na calym ciele a na policzkach ma czerwone plamki.Bylam u lekarza i powiedzial ze mala ma alergie ale na co to nie wie. Ja podejrzewam ze na nan 1 active bo ja tym dokarmiam czy to mozliwe ???? czy ktos mial cos podobnego???Pomocy

u nas tez wysypka od soboty jak narazie podaje mleko bebikoHA i daje kropelki zyrtec(oczywiscie z przepisu lekarza)a i kazala tam odstawic herbatke rumiankowa bo tez uczula,o efektach napisze za pare dni :-)mam nadzieje ze bedzie poprawa
 
Tak ja tez podaje zyrtec. No rzeczywiscie moze herbatka rumiankowa. Tez odstawie i czekam na odpowiedz
 
melduje ze u nas wysypka sie zmniejsza :-)jest prawie niewidoczna,jak calkowicie zniknie to mam odstawic kropelki...a jak u was z wysypka ??
 
reklama
melduje ze u nas wysypka sie zmniejsza :-)jest prawie niewidoczna,jak calkowicie zniknie to mam odstawic kropelki...a jak u was z wysypka ??

No niestety narazie nie ma zmian na ciele jest dalej tyle krostek co było. Jedynie policzki staly sie bardziej rozowe ale krostki pozostały. A jak długo stosujesz juz lekarswo bo my jutro bedzie tydzien.
 
Do góry