reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wysypka na calym ciele i na policzkach

No niestety narazie nie ma zmian na ciele jest dalej tyle krostek co było. Jedynie policzki staly sie bardziej rozowe ale krostki pozostały. A jak długo stosujesz juz lekarswo bo my jutro bedzie tydzien.

od czwartku i widze naprawde duza roznice,na dekolcie juz wogole nie ma tylko troszke na buzi,ale sa takie chocby gladsze,a ile podajesz kropelek i jak czesto?ja daje dwa razy dziennie po 5 kropelek no i calkowicie odstawilam herbatke rumiankowa a podaje koperkowa no i te mleko HA daje.
 
reklama
Dziewczyny mleko HA nie pomoze jeżeli wystapiła alergia na białko mleka,wtedy może być stosowany Nutramigen lub bebilon pepti.
Kropelki Zyrtec powinno sie podawać tylko na noc bo działają nasennie.A jakie podajecie herbatki/ Jezeli granulowane to każda może uczulić.
 
Dziewczyny mleko HA nie pomoze jeżeli wystapiła alergia na białko mleka,wtedy może być stosowany Nutramigen lub bebilon pepti.
Kropelki Zyrtec powinno sie podawać tylko na noc bo działają nasennie.A jakie podajecie herbatki/ Jezeli granulowane to każda może uczulić.

alergii na bialko u tak malego dziecka sie nie wykryje,dopiero gdy dziecko ma pol roku mozna cos powiedziec bo do tego czasu moga wystapic zmiany skorne,wiem bo moja siostra byla ze swoim 3 misiecznym dzieckiem u alergologa i tak jej powiedzial,a testy robili mu teraz gdy ma skonczone 3 latka i wcale nie jest to alergia na bialko,a co do kropelek to niezauwazylam zeby dzialaly nasennie:-)ja daje dziecku bebiko Ha i n ie narzekam,a pediatra nam pow.ze jak nie bedzie poprawy to przepisze nam inne mleko,wiec mam nadzieje ze to tylko zminy skorne...trzeba byc dobrej mysli:)
 
zyrtec działa nasennie, ja sama jestem alergikiem i pół życia go brałam i starałam sie własnie brać na noc. Moja córka miała kolki-wiec przeszłam na dietę bezmleczną i kolki ustały, dosyć długo byłam na takiej diecie, pózniej mała tez jak juz zaczeła jesc "niemleko" i jakoś z alergii wyrosła. Ale teraz spróbowałabym z probiotykami.Można mauszkom dawać Latopic przez jakiś czas i przy dodatkowej eliminacji alergenu może sie przed tą alegrią obronić.
 
hej!bylam u innego lekarza i powiedzial ze to sa potowki,dziecku bylo za cieplo i dlatego byl wysypany,bo przeszlo mu i potem znow mial,no i okazalo sie ze zyrtecu tak malemu dziecku nie powinnam dawac,dostalam witaminki :-) az mi ulzylo ze to nie alergia.
 
cześć dziewczyny,
mój synek też miał wysypkę na ciele mimo ze dostawał nutramigen który juz nie powinien uczulać, na to lekarka poleciła mi dawać mu ten latopic, o którym tu tez czytam i w sumie powiem wam ze te objawy powoli ustępują, jeszcze ma troszkę na zgięciach pod kolankami i przy łokaciach, ale i tak jest znacznie lepiej.

tak w ogóle to mój pierwszy wpis-wiec Witam:)
 
witaj na forum:)
wiesz dokładnie w jaki sposób działa ten latopic?? i jak długo się go podaje?
moja córka już co prawda wyrosła z alergii, choć czasem ją jeszcze coś uczula, natomiast u mojej bratanicy jest taki sam problem-tez sie borykają z uczuelniem na białka mleka, więc może probiotyki to dobry pomysł.Ja zresztą zauważyłam cos takiego, ze po biegunkach/wymiotach lub antybiotyku, kiedy te jelitka są wyjałowione córka ma reakcję alergiczną na produkty po których wcześniej nic się nie działo.Podaje jej wtedy lactoral, zeby zasiedlić jelita i zyrtec, zeby zeszła wysypka.
 
witaj na forum:)
wiesz dokładnie w jaki sposób działa ten latopic?? i jak długo się go podaje?

"probiotyki z latopiku-zasiedlają przewód pokarmowy i pomagają w dojrzewaniu układu immunologicznego"-to z ulotki. Alergeny nie są przepuszczane przez scianki jelit, lub są w mniejszej ilości, a wtedy tez zmnijesza sie reakcja alergiczna.Tak ze przy eliminacji alergenu i podawaniu probiotyków można sobie z tą aergią poradzić. Nam pediatra kazała podawać 1 saszetkę dziennie przez 3 m-ce.
 
żeby poprawić stan skóry dziecka po wysypce allergii czy potówek polecam kompiele w ugotowaneji zmixowanej owsiance.. nieuwierzycie jakie efekty mozna uzyskać po jednej kompieli!! :) polecam również dla mam - z pozostałości po córce funduje sobie maseczkę na twarz i dekold.. efekt wprost noworodkowy ;-)
 
reklama
"probiotyki z latopiku-zasiedlają przewód pokarmowy i pomagają w dojrzewaniu układu immunologicznego"-to z ulotki. Alergeny nie są przepuszczane przez scianki jelit, lub są w mniejszej ilości, a wtedy tez zmnijesza sie reakcja alergiczna.Tak ze przy eliminacji alergenu i podawaniu probiotyków można sobie z tą aergią poradzić. Nam pediatra kazała podawać 1 saszetkę dziennie przez 3 m-ce.

ja małej podaje dicoflor 30, tez ma skazę białkową no i losec na reflux i kreon. Tak się zastanawiam co lepsze....
 
Do góry