reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie milo mozna spedzic czas w Zg :) ?

Cortina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Styczeń 2006
Postów
1 969
Czesc !

macie jakies "swoje miejsca" ? :D

ja polecam Ogrod botaniczny, Ochle dzika, koniki przy kosciele Jozefa i okoliczne lasy na spacery :)

aaaa sale zabaw i basen jescze :D

a miejsca restauracje/kawiarnie gdzie dziecko jest mile widziane ;) to wg mnie Gioconda, Coloseum, Niger :)
 
reklama
Witam:)Ja również polecam koniki przy kościele św.Józefa-przejażdżka kosztuje 5 zł-10 min a 20 min- 10 zł naprawdę fajna sprawa dla dziecka a ile radości:)Hotel Dana Spa ma również grotę solna-dzieciaczki mogą się bawić sola-jest tam zestaw do zabawy-wiadereczko i foremki a my możemy się zrelaksować.Również w Dana Spa jest świetna strefa saun-dwie pierwsze sauny są również dla dzieci-mój 20 miesięczny synek był tam zachwycony:)Jeszcze powstał fajny plac zabaw na SP 18:)Polecamy!!!
 
co do kawiarni -rest. itp to polecam bar Pod bykiem-pierogarnia -po pierwsze nie ma lepszych pierogów ze szpinakiem ;) jak tam i maja zabawki pod dzieci -fotelik stolik krzesełka itp w Namaste India tak samo :)
 
szczesliwa- ale trafiłaś z tą pierogarnią Po byku i rodzajem pierogów-ze szpinakiem to mój ulubiony jak i z soczewicą :) widzę że mamy dużo wspólnego. Właśnie dziś byłam na obiadku z ekipą-Rodzinką po meczu:-)
 
jeżeli chodzi o pierogarnie, to ja zdecydowanie polecam BAR PIEROŻEK, mają przepyszne pierogi ze szpitanikiem, robiąidealne ciasto i w ogóle nadzienia mają pyszne, ale dla porównania będę jeszcze musiała faktycznie skosztować specjały z PO BYKU:-) a jeżeli chodzi o bardziej aktywne spędzanie czasu :-D to oczywiście basen na sulechowskiej, czy jesteś w ciąży czy nie, to warto popływać :) poza tym spacerki p[rzy zielonogórskich źródełkach, tj. las przy parku poetów (niedaleko politechniki) i trasa na źródełko w lesie za amfiteatrem :-)
 
Odświeżam wątek. Mamy z Zielonej Góry chwalcie się, gdzie najbardziej lubicie chodzić na spacery. Chętnie dowiem się też w jakiej kawiarni można beztrosko posiedzieć z maluchem i gdzie sprzedają kawę bezkofeinową oraz jedzenie, którego nie musiałaby się obawiać mama karmiąca :)
 
fajna kawiarnia jest przy ulicy boh Westerplatte z tyłu za empikiem to dla matek z dziećmi oraz widziałam też kawiarnię w nowym domu handlowym przy ulicy Rzeźniczaka ale tam chyba tylko dla dorosłych
 
reklama
reklama
Do góry