reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
:) Ja co prawda od 3 lat mieszkam w pile i udzielam sie na watku pilankowym, ale pochodze z Zielonej Góry (urodzilam sie w Zarach, ale mieszkalam tam tylko rok, ale mam tam babcie i kuzynow ;)). Do Zielonej Gory jezdze do rodzicow co najmniej raz na miesiac i jestem bardzo zwiazana z tym miastem, do niedawna jeszcze o Zielonej mowilam - u nas, a o Pile u was ;) Pozdrawiam Was mamy z Zielonej Gory :)
 
Hej!
Ja jestem ze Świebodzina, a w Zielonej studiuję dziennie 8)
Jestem w 26tc, i bede grudniowa lub styczniowa mama (termin mam na 1.01.06  ;D )

pozdrawiam wszystkie ciężarówki z okolicy...!! :D
 
Nie widzialam takiego tematu na forum,wiec zakladam. :D Czy sa jakies przyszle (lub juz) mamusie z wojewodztwa lubuskiego? ;) Czy tylko ja? ;)

Pozdrawiam! :)
 
reklama
Do góry