reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

Z Polnej może dr Piekarski 🤔

Chociaż ja i tak zawsze i wszędzie będę polecać szpital Raszei ;) a z niego dr Babik, anioł nie kobieta 😊 i dr Zwolankiewicz też super lekarz :)
 
reklama
Z Polnej może dr Piekarski 🤔

Chociaż ja i tak zawsze i wszędzie będę polecać szpital Raszei ;) a z niego dr Babik, anioł nie kobieta 😊 i dr Zwolankiewicz też super lekarz :)
o, właśnie chodzę prywatnie do dr Babik do Bociana, miała się zająć moimi problemami z zajściem w ciąże, ale niespodziewanie pojawiła się owulacja i ciąża :D i mimo dopiero kilku wizyt u niej, wydaje mi się najlepszym lekarzem, na jakiego dotychczas trafiłam
 
o, właśnie chodzę prywatnie do dr Babik do Bociana, miała się zająć moimi problemami z zajściem w ciąże, ale niespodziewanie pojawiła się owulacja i ciąża :D i mimo dopiero kilku wizyt u niej, wydaje mi się najlepszym lekarzem, na jakiego dotychczas trafiłam
Gratulacje! 🥰 zdecydowanie jest świetnym specjalistą. Zawsze wszystko dokładnie zbada, sprawdzi, doradzi..i co też ważne traktuje ludzi po ludzku 😅 nie zjadła ją znieczulica jak większość lekarzy 😅
Ja chodziłam do Centrum Lekarze też prywatnie :) prawie od 20tc miałam ciążę zagrożoną..cudownie mną pokierowała, mimo mojego jednego głupiego pomysłu (po którym mogła mnie konkretnie zje*ać i wykopać przez okno😅) dała mi taaak ogromne wsparcie jak chyba nikt inny.
Rozumiem, że planujesz rodzić w Raszei? ;)
 
Gratulacje! 🥰 zdecydowanie jest świetnym specjalistą. Zawsze wszystko dokładnie zbada, sprawdzi, doradzi..i co też ważne traktuje ludzi po ludzku 😅 nie zjadła ją znieczulica jak większość lekarzy 😅
Ja chodziłam do Centrum Lekarze też prywatnie :) prawie od 20tc miałam ciążę zagrożoną..cudownie mną pokierowała, mimo mojego jednego głupiego pomysłu (po którym mogła mnie konkretnie zje*ać i wykopać przez okno😅) dała mi taaak ogromne wsparcie jak chyba nikt inny.
Rozumiem, że planujesz rodzić w Raszei? ;)
Kiedyś jak przeglądałam szpitale, to myślałam nad świętej rodziny, ale z każdej strony słyszę dobre opinie o Raszei, więc nie wiem. Ogólnie u mnie to za wczesnie jeszcze na takie plany, dr Babik wybralismy w celu leczenia niepłodności, nie szpitala.
Ale wiem tylko, że jeśli zagrożenie mnie nie zmusi, to nie zbliżam się do Polnej, byłam tam 2 razy na badaniach na oddziałach endokrynologi i ginekologicznym (nie pamiętam jego nazwy) i każdy lekarz był tam bucem, traktowali pacjentki jak bydło....
 
Kiedyś jak przeglądałam szpitale, to myślałam nad świętej rodziny, ale z każdej strony słyszę dobre opinie o Raszei, więc nie wiem. Ogólnie u mnie to za wczesnie jeszcze na takie plany, dr Babik wybralismy w celu leczenia niepłodności, nie szpitala.
Ale wiem tylko, że jeśli zagrożenie mnie nie zmusi, to nie zbliżam się do Polnej, byłam tam 2 razy na badaniach na oddziałach endokrynologi i ginekologicznym (nie pamiętam jego nazwy) i każdy lekarz był tam bucem, traktowali pacjentki jak bydło....
Mam dokładnie takie samo zdanie co do Polnej.. właśnie z własnej głupoty byłam tam kilka razy i chciałabym o tym zapomnieć..
W Raszei byłam 2 razy na patologii i trzeci raz już porodowka i położniczy..opieka cudowna! Zresztą takie samo zdanie ma moja kuzynka i przyjaciółka, a nie miały w Raszei swojego lekarza :) jedyne do czego się można przyczepić to jedzenie 😅 trzymam kciuki za bezproblemową ciążę i szczęśliwe rozwiązanie ;)
 
Hej,
Ja z kolei poszukuję namiarów na godne polecenia położne z Lutyckiej, chciałabym też się wybrać do szkoły rodzenia prowadzonej przez położną z tego szpitala. Ktoś jest w stanie kogoś polecić?
Z góry bardzo dziękuję 🙂
 
Hej, czy któraś z Was chodziła do dr. Piotra (nie Michała) Dydowicza? W Poznaniu przyjmuje gdzieś na Kasprzaka, ja się wybieram do niego w Puszczykowie do jego prywatnej kliniki tylko na prenatalne.

Poczytałam trochę, i teraz nie wiem czy na tym samym badaniu doktor mi zrobi też test PAPPA. Nie mogę się do niego dodzwonić, a wizyta jest za tydzień 25.01. Chciałabym być pewna, bo widzę, że czasem PAPPA robi się osobno tydzień przed USG, i teraz po prostu nie wiem, co mam robić... np. czy w tym tygodniu prywatnie Pappa w laboratorium. Ale muszę to wiedzieć już TERAZ, aby nie było za późno.
 
reklama
Do góry