reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

a jaki masz wybór...? rozważasz inny szpital? ja szczerze mówiąc baardzo mało słyszałam o porodach w tym szpitalu..

jak to jaki? każdy ;) tylko o KAŻDYM szpitalu slyszalam jakieś minusy: jak jedno jest ok, to inne zle :/ w Bródnowskim rodziłam i nie moge narzekac na NIC, ale mam lekką traume, bo dziecko mialo zakazenie wewnątrzmaciczne i bylam tam najdłuższe 17 dni w moim życiu.. :( na samo wspomnienie mam ciarki.
 
reklama
martuska pytam czy może masz już jakieś upatrzone..ja wybrałam żelazną. Faktycznie o każdym zawsze można powiedzieć coś nie tak..żelazna generalnie jest dobra ale ma opinie szpitala dla porodów naturalnych gdzie żądzą położne ( to opinia lekarzy z innych szpitali z którymi się spotkałam) madalińskiego polecana dla cc i patologii, inflancka również tym bardziej teraz po remoncie wiele osób chwali sobie standard...ale w tych dwóch z kolei wiele dziewczyn narzekało na położne w opiece poporodowej..nie ma ideałów.
 
Ja z całego serca mogę polecić Żelazną, chodziłam tam do szkoły rodzenia, było wspaniale, później ktg co dwa dni ponieważ było już po terminie. Nigdy nie czekałam długo w kolejce. A sam poród był wspaniały, położne cierpliwe i wyrozumiałe. Po porodzie opieka nade mną i dzieckiem też super. Polecam szczególnie pediatrów neonatologów dr Sandach ( wspaniały człowiek ) i dr Borowiecka. Warto również wybrać się do przychodni przyszpitalnej na pierwszą wizytę z maluszkiem ( oczywiście poza wizytą w swojej przychodni ). Z mojej strony brak jakichkolwiek zastrzeżeń, jeśli macie jakieś pytania, proszę śmiało pisać. Ja na pewno kolejne dziecko będę rodziła na Żelaznej. Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamusie i życzę miłych wspomnień z porodu.
 
Izus a do której szkoły rodzenia chodziłas? Szpital rekomenduje kilka. Odpłatnie? A ktorą położną sobie wykupilas? Polecasz którąś?
 
Ja polecam Inflancką, urodziłam tam córeczkę we wrześniu.
Szkoła rodzenia dla mam zameldowanych w Wawie za darmo. Poród rodzinny i ZZO też za free. Porodówka fantastyczna! Polecam CUDOWNĄ położną p. Ewę Klik <3
Na poporodowej też fajnie ale jeśli nie poprosi się o pomoc nie ma na co liczyć. Ja trafiłam tam w środę wieczorem a w piątek popołudniu już wyszłam do domu. Położna ani raz nie przyszła zapytać czy w czymś trzeba pomóc. Mnie to odpowiadało, bo czułam się pewnie mimo, że Hania to moje pierwsze dziecko, ale przypuszczam, że są osoby, które chciałyby pomocy, rady, pokazania jak przewinąć itp.
Duży minus za brak porad laktacyjnych, tylko na obchodzie pytano jak karmimy...ja przez to już w II dobie miałam rany na sutkach bo trzymałam Małą w zasadzie non stop przy piersi ;) Na szczęście udało mi się pokonać kryzys i karmię bez problemów.

Noworodków w tym szpitalu w ogóle nie się nie myje (tylko wycierają). Pierwsza kąpiel już w domku ;)

Ogólnie: pięknie odnowiony, czysty, smaczne jedzenie, miły personel. Porodówka idealna pod każdym względem, część poporodowa słabsza.
 
Ja również rodziłam na Starynkiewicza i jestem zachwycona. Opiekę miałam cały czas od momentu zjawienia się na IP do dnia wyjścia ze szpitala. Nie miałam wykupionej położnej (bo nie można), ale ta nieopłacona bardzo miła pani i tak była ze mną non stop. Wszyscy byli bardzo mili, kompetentni. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Za to jak ognia będę unikać Inflanckiej, bo trzy osoby z mojego środowiska przeżyły tam koszmar...i bądź tu człowieku mądry...:no: o każdym szpitalu można usłyszeć coś pozytywnego i negatywnego...Chyba każdy musi podjąć decyzję według uznania i kierować się priorytetami. Ja chciałam rodzić w szpitalu klinicznym..
 
reklama
Hej mam termin na początek lutego 2014. To moja druga ciążą i drugi poród. Chciałam się dowiedzieć o szpital na pl. Starynkiewicza??? Rodziłam tam 2 lata temu i ciekawa jestem czy coś się zmieniło.

Mama Stacha na Starynkiewicza 2 lata temu rodziłam razem z mężem i miałam znieczulenie za darmo
 
Do góry