Poznaj inne nasze serwisy:
Strona 2 z 7 Pierwszy 123 Ostatni
11. do 20. z 69
    O&M Avatar edyta27
    Podziękowania / Polubienia

Domyślnie Odp: Szpitale w Elblągu

Izabelka ja rodziłam na Żeromskiego. Do porodu rodzinnego nie trzeba mieć zaświadczenia ze szkoły rodzenia. Trzeba tylko trafić na wolną salę i położną, która będzie mogła tylko Tobie poświęcić czas. Jak jest tylko jeden poród to nie ma problemu.Ja rodziłam na sali ogólnej i nawet się cieszę, bo tam są łóżka a nie fotel, na który przy tych wszystkich bólach partych i skurczach chyba bym się nie wdrapała. Generalnie jestem baaardzo zadowolona z tego szpitala, opieki i ogólnie atmosfery. Położne super miłe, fajni neonatolodzy i pielęgniarki od noworodków. Gorąco polecam.

Poza tym oddział jest odnowiony, więc niech nikogo nie odstrasza to, że szpitl jest stary.
    "Life is a foreign language; all men mispronounce it."

Początkująca(y) Avatar elbrudka

widzę ze troszke czasu mineło od ostaniej wypowiedzi, powiem tak, byłam w tym roku 2 tygodnie na patologi ciąży i słyszałam jak siepołożne zwracaja do rodzących np "co siepani tak krzywi?to tylko poród" Pacjetki raczej przypasane pod KTg do ostarniej chwili porodu, piłki i worki sako stanowią tylko umeblowanie chyba. Nie wróce tam nigdy więcej

Początkująca(y)

Elbrudka, a w którym szpitalu byłaś? Na Żeromskiego? Ja na 99% jestem nastawiona rodzic na Królewieckiej. Moja koleżanka tam rodziła rok temu i chwaliła (ale ona miała cc). Mój wybór podyktowany jest tym, że jest tam najlepszy sprzęt do opieki nad noworodkami (w razie (odpukać) komplikacji) i dzieci z pozostałych szpitali są przewożone tu (oczywiście jeśli stan tego wymaga). A czy któraś z Was zna szkołę rodzenia przy szpitalu na Królewieckiej?

Początkująca(y)

Smile Odp: Szpitale w Elblągu

Witam przyszłe mamusie!Jestem z Elbląga znam szpital miejski--oddział położniczy i polecam bardzo.Personel miły, opiekuńczy i profesjonalny.Przed porodem uczęszczałam do szkoły rodzenia przy tym szpitalu.Prowadzą dwie położne Jadwiga Romanowska i Teresa Sawicka.Można umówić się na poród.Ja taki miałam-prowadziła p. JADWIGA. Jest położną z dużą wiedzą i doświadczeniem.Nadmieniam że uczestnictwo w szkole rodzenia było dla mnie wielką przyjemnością ,ogromnym wsparciem psychicznym.Przed porodem czułam się spokojnie ,bylam dobrze przygotowana.Pozdrawiam serdecznie!
    Ostatnio edytowane przez wisienka543 : 4-01-2007 - 09:42

mamy lutowe'07 Zadomowiona(y) Avatar karolina77

Ja tydzien temu rodzilam w szpitalu miejskim na Zermoskiego. Tez chodzilam do szkoly rodzenia prowadzona przez panie Jadwige i Terese. Bardzo serdecznie polecam zarowno szkole rodzenia jak i porod w tutejszym szpitalu. Porod odbierala pani Jadwiga. Byla obecna tez pani Teresa (akurat miala dyzur). Porod byl spokojny, czulam sie pewnie i wrecz zrelaksowana. Mialam mozliwosc korzystania z prysznica a pozniej wanny, w czasie porodu moglam przyjmowac rozne pozycje. Polozne opanowane i bardzo odpowiedzialne. Porod silami natury i co wazne bez nacinania krocza.
    Ogolnie personel szpitala dosyc pomocny i mily. Szpital czysty i spokojny. Bardzo polecam to miejsce.

Nasz kochany Anioleczek 20.10.2010

Entuzjast(k)a Avatar BetiPK

Ja rodziłam w Szpitalu Wojskowym. Warunki na oddziale ginekologicznym i położniczym są średnie (wymaga remontu!!), ale sala porodowa jest ok. (Widziałam też salę do porodów rodzinnych w szpitalu na Królewieckiej i ta w Sz. Wojskowym jest lepsza.) Można spokojnie korzystać z piłek, materaca, worka sako i wanny-(świetny wynalazek) ja z niej korzystałam i polecam, dużo pomaga - ciepła woda z olejkami eterycznymi plus spokojna muzyka,super relaks gdyby nie to, że to poródNie ma prblemu ze znieczuleniem zewnątrzoponowym, można w każdej chwili poprosić,no i oczywiście jest za darmo. A poza tym największym plusem są położne,są super: miłe,pomocne zrówno przy porodzie jak i później przy pielęgnacji niemowlęcia( ja nie słyszałam żeby na którąś ktoś narzekał- leżałam tam tydzień). Ja miałam ciężki poród(mój synek ważył 4360g i to moje pierwsze dziecko) pomogła mi bardzo położna pani Małgosia. Ogólnie byłam zadowolona

majowa MAMA 2007 Avatar SIMAMA

hej dziewczyny,
    mam pytanko ,
    która z Was rodziła w szopitalu wojewódzkim w Elblągu?
    I jaka jest pani ordynator? dr. Rzepa?
    Mma mieć cesarkę i chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o klimatach
    panujących na tym oddziale.
    Co mam ze sobą zabrać a czego nie pozwalają?
    No i czy to dobry pomysł tam rodzić???

Początkująca(y)

Mam pytanie do wszystkich-czy uczestniczyl ktos w szkole rodzenia przy szpitalu wojewodzkim w elblagu? Jaka opinia? A osoba prowadzaca?-wrazenia. Jestem bardzo ciekawa.Dziekuje za odp.

majowa MAMA 2007 Avatar SIMAMA

hej dziewczyny!!!
    czy naprawde nie ma tu żadnej
    która rodziła w szpitalu wojewódzkim w Elblągu
    i mogłaby coś o tym opowiedzieć????

O&M Avatar edyta27

Ja rodziłam w miejskim na Żeromskiego i o nim już mówiłam - pisałam same dobre rzeczy.

Ale z tego co słyszałam to i w wojewódzkim jest nieźle, koleżanki które tam rodziły bardzo sobie chwalą ten szpital, opiekę, oddział OIOM noworodków też w razie gdyby nie daj Bóg coś - pod ręką.

Lekarze też tam są nieźli podobno. Dr Chlebowska jest naprawdę warta polecenia. A co do Rzepy to różne niekoniecznie pochlebne opinie słyszałam.
    "Life is a foreign language; all men mispronounce it."

Strona 2 z 7 Pierwszy 123 Ostatni