reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mąż nie chce dziecka:(

Mój mąż też nie chciał dziecka ale - nic na siłę, rok mi zajeło przekonanie go i się udało dziś nasz synek ma prawie 2,5 roku :) jest cudowny a mąż nie wyobraża sobie życia bez niego. Także mi sie udało go przekonac a Tobie życze cierpliwości.
 
reklama
21 lat nie bardzo młody wiek, dziewczę ledwo od ziemi odrosło, samo dopiero co przestało być dzieckiem, ale uparło się, że już natychmiast musi zajść w ciążę. Rozumiem burzę hormonalną, ale trochę rozsądku się jeszcze w organizmie ostało...
 
no, ale myśle,ze problemem nie powinien być mąż a ona.. facet ledwo za maż wyszedl - co równa się z wielką życiową zmianą, a ona jużdziecko by chciała (mając 21 lat) ... trzeba poczekać , wszystko się rozwija powoli, lepiej robić zmiany powoli ,żeby wszystko dobrze przeszło
 
reklama
Za to niektóre kobiety wcale nie dojrzewają.
Pary pobierają się i dopiero po ślubie rozmawiają o dzieciach. A takie rzeczy trzeba ustalać przed a nie po.
My rozmawialiśmy przed ślubem i efekt taki, że pobierając się byłam w 10 tc. No ale cóż :D super, że jest brzdąc :)
 
Do góry