reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zazdrosny maz :-(

Kama83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Luty 2007
Postów
1 186
Miasto
Chrzanow/Romford
Witam postaram sie w skrocie opisac moja sytuacje.Od osmiu lat jestem w zwiazku malzenskim,mam dwoch synow w wieku prawie osmiu i czterech lat.Jeszcze podczas narzeczenstwa maz pokazywal swoja zazdrosc wobec mnie mimo ze nie robilam mu zadnych powodow. Pracowalismy w tym samym miejscu pracy wiec wiekszosc znajomych byla wspolna.Na kazdej imprezie po godzinie chcial wracac do domu mimo ze mialam ochote jeszcze zostac i sie pobawic nie zwracal na to uwagi..Kontrolowal co robie ,wypytywal o wszystko oraz sprawdzal moj telefon.Skonczylo sie na tym ze oddalam mu pierscionek zareczynowy i dalam do zrozumienia ze jezeli to sie nie zmieni to koniec z nami. Od tamtego momentu bylo wszystko w porzadku przed osiem lat do wczorajszego dnia. Ostatni rok byl dla mnie bardzo trudny,smierc mamy ,choroba starszego syna a mimo to sadzilam ze przetrwamy i tak juz pozostanie do konca.Niestety pomylilam sie i juz nie wiem co robic.Otoz wczorajszego dnia dowiedzialam sie przypadkiem ze maz od jakiegos czasu nagrywa mnie bedaca samej w domu.Zna wszystkie hasla do kazdego konta mojego wiec nie ma problemu sprawdzic z kim sie kontaktuje.Jezeli zmienie haslo od razu pytanie czemu i co mam do ukrycia.Czuje sie jak w wiezieniu i nie wiem jak to zmienic. Nie wiem czy to jest spowodowane zazdroscia czy czyms innym. Odkad urodzilam dzieci siedze caly czas w domu, wyjscia jezeli jakies sa to wspolne lub sama z dziecmi. Rozmawialam z mezem i sam nie potrafil wytlumaczyc czemu tak zrobil , prosil o wybaczenie. nie chce go opuszczac i rozwodu, kocham go, jednak mimo tego obawiam sie co bedzie nastepne.W przyszlym roku planuje wrocic do pracy i nie wyobrazam sobie co on zrobi gdy nie bede mogla odebrac telefonu lub pozostane po godzinach. Maz jest typem domatora i woli czas spedzac w domu ja natomiast mam dosc spedzania kazdej wolnej chwili siedzac w domu przed telewizorem lub komputerem. podczas rozmow tlumacze mu jak sie czuje i jest dobrze przez dwa tygodnie a pozniej znowu wracam do zycia codziennego. Nie chce sie prosic za kazdym razem aby zaprosil mnie do restauracji czy nawet wyjsc gdzies bez dzieci i spedzic czas razem.Poradzcie prosze co zrobic w takiej sytuacji:-(, widze ze maz ma brak zaufania do mnie i to mnie najbardziej boli:-(.
 
reklama
Wyślij męza na psychoterapię .
Jesli czegoś z tą chorobliwą zazdrością nie zrobicie, to będzie w domu piekło, gdy wrócisz do pracy.
 
To po prostu straszne, że jesteś tak kontrolowana! Nie wyobrażam sobie czegoś takiego jak nagrywanie! Przychylam się do zdania happybeti. Bez terapii będzie ciężko. To stanowczo nie jest normalne i widać ze z czymś sobie Twój mąż nie radzi. Na prawdę warto rozważyć udanie się po poradę do specjalisty bo widać ze rozmowa nie skutkuje. Mój mąż też jest zazdrosny ale nie do tego stopnia żeby monitorować każdy mój ruch. Jasne bierze mój tel i czyta sobie facbooka czy SMS ale nie zna żadnego mojego hasła i o podanie nie prosi.
 
Z całą pewnością powinniście poprosić o poradę eksperta. Zmiana zachowań męża nie będzie łatwa. Nie powinnaś się jednak od niego odwracać, tylko jak najwięcej rozmawiać. Postarać się znaleźć rozwiązanie.
 
Do góry