reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zaszkodziłam synkowi?

Karenka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Październik 2012
Postów
461
Miasto
Chorzów
Witam, mam ogromny dylemat, mam nadzieję, że Pani mi pomoże.
Jestem karmiącą matką, która ma kłopoty ze zdrowiem, czeka mnie operacja.
Ze względu na karmienie nie biorę leków przeciwbólowych, staram się jakoś przetrwać
Synek jest żywy, zdrowy i bardzo energiczny, problem z odstawianiem jest mega duży, dlatego, że jest bez butelki i "niesmoczkowy", żadne mleko mm mu nie smakuje, obiadki niezależnie czy moje gotowane, czy słoiczkowe to nie bardzo smakują, pierś najlepsza, no ewentualnie kaszka, czy jajecznica na śniadanko.
Ja od środy zaczęłam jeść łyżeczkę suszonych owoców goji na dzień, oraz musiałam wziąć espumax przed planowanym na piątek USG. No i od czwartku synek ma biegunkę :-(, proszę mi powiedzieć-zaszkodziłam mu owocami goji? czy espumaxem?
pozdrawiam i życzę Wesołych, spokojnych i zdrowych Świąt
 
reklama
Do góry