reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelka czy piers ???

Chciałam wiedzieć jaką opcje karmienia wy wybrałyscie i którą uważacie za słuszna i dlaczego ???


  • Wszystkich głosujących
    92

Mija ja spytalam nie dlatego ze wydaje mi sie dziwne ;) ja uwielbiam wlasnie tego typu imiona i lubie oryginalne pisownie, ja bylam w stanie wydrapac oczy urzedniczce jesli imie Oscar napisalaby mi tak "Oskar" hihi a tak jest Alan Oscar i juz :)
 
reklama
:) na początku moałam obiekcje jak tat je wybra a potem z biegiem czasu pokochałam i już nie mogło byc inaczej,do wyboru było jeszcze Iwo ale odpadło
Najbardziej protestowali dziadkowie ze stony taty ale im przeszło... o i tak zmieniłuśmy watek ;D
Uciekam bo literki mi sie myla i pupa mi odpada od siedzenia...
dobranoc i do jutra
 

Mija u nas tez na poczatku byl Iwo jako opcja, pozniej David a ostatecznie Alan Oscar, oczywiscie minely 4 miesiace zanim moja mama poiwedziala do niego po imieniu , zawsze byl maly, mlody otd....bo stwierdzila ze powinnam dac dziecku typowo polskie imie (a chyba kazdy wie ze nie ma takich) a nie robic dziecku krzywde i go naznaczac ;) odezwala sie osoba ktora ma typowo polskie imie - Taida ( greckie) haha

dobranoc Mija
 
Mija Noe to fantastyczne imię mnie sie bardzo podoba ;) ;D ;D ;D

A mam pytanie czemu się zdenerwowałeś czytając wątek przecież ciebie nikt nie atakował tylko malutką, przynajmniej tak mi się wydaję :p ;D ;D ;D Może niepotrzebnie. Tzn na pewno niepotrzebnie cała ta kłótnia, ale ja też już siły nie miałam bo to nie tylko chodzi o ten wątek ale też i normalnę życie. Non stop każdy pyta karmisz piersią a jak mówię że nie bo jak Maja skończyła 2 m-ce to skonczył mi się pokarm to patrzą jakbym mówiła o ufoludkach a minę mają taką jakby - no wiesz w gacie ......
Podejrzewam że na malutkiej skupiły się nasze nerwy które mamy nie tylko na nią. ::) ::) ::)
A twoje podejscie akurat moim zdaniem od początku wzbudzało sympatię wszystkich mam wypowiadałas się przecież pozytywnie i o butli i o piersi. Chyba że czegoś nie doczytałam ::) :p tzn że ktoś cię atakował?
 
lalalal lala :p to taka mała zmiana ostatniego tematu ::) .Może porozmawiamy o butelkach ?// Jakie widziałyście ostatnio superowe butelki ??? Widziałyscie jakies extra na allegro ??



ja ostatnio kupiłam butelke NUK taka superową duża i pomarańczowa .....ale moj Jasiek jak na nią sie popatrzył to ja olał ...nawet niepchałam mu do buzi i niewypażałam ::) :( .


Może któraś mama używa Nuka i chciałaby odkupic odemnie nową butle za 20 zł ???
 
ja uzywam canpol babys i jestem bardzo zadowolona!
mnie tez sie podoba imie NOE fajniutko tak nazwac bobaska i frajne zdrobnienia sa! tylko nie wiem czy u mnie w kosciele by to przeszlo! bo male misteczko. ale na prawde bardzo mi sie podoba!
 
Ja tez używam Canpol ale chciałam sie wyłamac i myslałam ze Nuka polubi bo on ma taki fajny smoczek w kształcie piersi ::) .Ale mi sie nieudało :p



Noeś
to superasne imie :p i niesądze by w kosciele mieli cos przeciw .kościół niema nic do gadania jesli chodzi o imiona bo idziesz do nich ze swiadectwem urzedowym aktu urodzenia i nadania imiona ...wiec niemaja juz odwrotu ;D Imie zatwierdzone koniec i kropka ;D ;D
 
reklama
w kościele na pewno nie bo przeciez Noe to biblijne imię ;D ;D ;D


ja też canpol bo Majutek tylko zwykłe smoki toleruje
 
Do góry