reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dieta dla 4-miesiecznego bobasa

Gośk@

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2008
Postów
43
Moj synek ma 4m-ce i od drugiego miesiaca jest na butelce i zastanawiam sie czy podawac juz mu zupki bo przecierz sa takie od 4m-ca czy raczej sie wstrzymac poki ladnie pije mleko z butelki ....
Moja corka co prawda juz od 3m-ca jadla z lyzeczki ale ona nie tolerowala butelki a w piersi nie bylo juz tyle mleka i musiala jesc z lyzeczki by normalnie przybierac na wadze ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witaj! Mysle ze mozna tez przeznaczone od 4 miesiaca. Duzo nie zje ale cos nowego sprawi przyjemnosc! Pozdrawiam
 
WITAM!moj synus 5 miesiecy jest na piersi, a zupki i deserki wprowadzilam mu jak skonczyl 4 miesiace.TERAZ DAJE MU TAKZE KASZKI:-).je z apetytem wszystko co mu podam lyzeczka,a le mleka modyfikowanego niechce.pozdrawiam.
:-)
 
Ja też zaczełam wprowadzac jak mój mały skończył 4miesiące. Zaczęłam od marchewki z ziemniakami, potem do tego jeszcze pietruszka itd.
Uważam że śmiało możesz powoli wprowadzac nowości, Synek na pewno będzie szczęśliwy:-):tak:
 
Witaj my zaczelismy od tartego jabuszka przez pare dni, a niunia miala wtedy jakies 3,5 miesiaca.Problem byl w karmieniu piersia u nas bo mala nie chciala butli a moje mleczko juz jej nie wystarczalo:tak:
 
witam
ja moim maluszkom
od 4 miesiąca to tarte jabuszko już podawałam
po kilku dniach jak było bez problemu to kolejna potrawa
:p tu na razie brak pola do popisu gdyż trzeba stopniowo
po jabuszku była marcheweczka i tak dalej zupka potem juz z górki
 
Witaj mojego synka karmie piersią , jak skończył 4 mce to jadł juz jabłka tarte, teraz już je wszystkie nowości ze słoiczków. Oczywiśice wszystkie po 4 mcu. Dostaje tez czasem kaszki , które uwielbia, zreszta na wszystko ma apetyt. Cały czas jeszcze karmię go piersią ale wieczorem od 3 tyg dostaje butle 150 ml mleka z łyżeczka płaską kaszki z glutenem . Wprowadzam gluten przez 2 miesiące potem będzie mógł juz jeść normalne kaszki glutenowe.
Pozdrawiamy!!!!!
 
reklama
witam mój synek ma 5 miesięcy karmiony piersią i jak narazie je tylko jabłko tarte, marchewkę a zastanawiam się nad wprowadzeniem kaszki wieczorem bo zaczą mi się częsciej w nocy budzić chociaż lekarka jeszcze kazała poczekać ale sama nie wiem? a może któraś wie jak to jest z tym glutenem czy koniecznie trzeba już podawać przez te 2 m-e bo niektórzy nie podają wogóle a potem już normalnie?
 
Do góry