reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ilośc posiłków w diecie 8-miesięcznego dziecka

pepsicOLA

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
22 Lipiec 2010
Postów
148
Miasto
Wrocław
Moja córcia ma 8 m-cy i chodzi do żłobka. Kiedy tam jest jestem spokojna, że ma ilość i jakość posiłków odpowiadających jej wiekowi.
Mam jednak problem, kiedy mała jest chora albo w weekend. Zastanawiam się czy to, ile i jakie posiłki jej podaję sa dla niej wystarczające.
W żłobku je śniadanko, drugie śniadanko, zupkę, drugie danie. Kiedy wracamy do domu (przed 17tą) je jeszcze banana albo jabłuszko, no i cały czas karmię ją jeszcze piersią.
W weekend je kaszkę na śniadanie, po pierwszej drzemce jogurcik, potem obiadek jednodaniowy (przygotowany w domu albo ze słoiczka) i na podwieczorek owoce. Plus pierś na żądanie. Zaczęłam się zastanawiać czy to nie za mało dla niej, jest taka ruchliwa i na pewno zużywa dużo energii na swoje odkrywanie świata.
Jak myślicie?
 
reklama
Do góry