reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak i kiedy kakao?

no ja też słyszałam że kakao od roczku no ale wiem ze wiele mam daje go wcześniej maluchom.Twój mały zrezygnował z mleka a ja walcze z kaszkami:wściekła/y:do 7miesiąca piła kaszkę wieczorem po kąpieli w butli zjadała mi 220ml!a teraz nie ruszy!nawet nie chce jeść z łyżeczki kaszek tych z nestle i bobovita!zmieniła gust i woli jakieś owsianki bez cukru:confused:muszę ją zawsze tym nakarmić po kąpieli łyżeczką i potem jeszcze mleka na lepszy sen:-D
 
reklama
Maria, ale śliczna ta Twoja córcia, napatrzeć sie nie można hehe. A tak na marginesie..co jest z tymi dzieciaczkami, że wolą łyżeczkami jadać niż z butli-tak mam ja i widzę,że inni chyba też... a może to i ma swoje plusy-szybciej nabiorą dobrych nawyków:tak:
 
Podbijam, córka nie chce w ogóle pić mleka odkąd ją odstawiłam od piersi. Za to kakao uwielbia, ale nie chce jej dawać takiego mocno słodkiego z puszki. Myślicie, że ciemne kakao DecoMorreno posłodzone na przykład miodem albo erytrolem albo odrobiną ksylitolu będzie ok?
 
Podbijam, córka nie chce w ogóle pić mleka odkąd ją odstawiłam od piersi. Za to kakao uwielbia, ale nie chce jej dawać takiego mocno słodkiego z puszki. Myślicie, że ciemne kakao DecoMorreno posłodzone na przykład miodem albo erytrolem albo odrobiną ksylitolu będzie ok?
A w jakim jest wieku?
 
Do góry