reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie butelki polecacie??

Ja szukałam butli, która będzie podobna do piersi mamy, po długich poszukiwaniach trafiłam na Chicco Natural Feeling, dokupiłam inne akcesoria do kompletu i jestem bardzo zadowolona, synuś też :) Wspiera też karmienie łączone i ma bardzo miękki silikon który nie podrażnia skory syna ;))))))
 
reklama
Ja polecam butelki lovi aktywne ssanie, są fajne poręczne dla dziecka. Mój synuś nie łyka powietrza, a smoczek jest tak zaprojektowany, że dziecko musi sie pomęczyć i tak łatwo się do butelki nie przyzwyczaji, bo przy karmieniu piersią i dokarmianiu butelką czesto się tak dzieje.
 
Ja już drugiego synka karmię z butelek Chicco Natural Feeling i jestem zadowolona. Pomagają łączyć karmienie piersią i butelką, ograniczają połykanie powietrza przez dziecko - u obydwu się obyło bez kolek (odpukać!). Podoba mi się też, że kształt i cechy smoczków zmieniają się zgodnie z rozwojem dziecka. Mogę polecić.
 
Moja córcia za kilka dni skończy 3 miesiące, przeszłam na karmienie butelką gdzieś miesiąc temu . Korzystała z butelek LOVI aktywne ssanie , ale strasznie szybko jej leciało, wylewało jej się okropnie z buzi, denerwowała się przy jedzeniu a potem bardzo jej się ulewało. Kupiłam zwykłą butelke Chicco Wellbeing , malutka od razu z łatwością złapała za smoczek, nic jej się nie ulewa po jedzeniu, tylko, że jedno karmienie trwa 25 min i mała też się czasem denerwuje - tym razem jak by leciało jej za wolno. Może mi się tylko wydaje że to wina smoczka, nie wiecie co może być powodem takich nerwów przy jedzeniu ? Dziś jedziemy po nowe butelki do testowania i na pewno wybiorę jakieś polecone przez was
 
Też polecam mimijumi ;) dzięki temu że przypomina pierś i mały musi się przy niej namęczyć jest mniej ryzykowna przy karmieniu piersia. Jak ja stosuje z powodzeniem. Mały chętnie ssie pierś i nie ma kłopotu z butelką

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry