Strona 1 z 3 12 Ostatni
1. do 10. z 25
    Zadomowiona(y) Avatar natimove
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie Jakie najlepsze mleko....Nan activ, Bebilon, Bebiko ???

Chce pomalu zaczac karmic malego sztucznym mlekiem ale nie wiem jakie wybrac poniewaz to moje pierwsze dziecko i za bardzo sie nie orientuje w tych sprawach.Prosilabym mamusie ktore juz dokonaly wyboru o rade....aczkolwiek wiem ze kazdy organizm reaguje inaczej ale chcialabym jednak przeczytac opinnie innych mam.Pozdrawiam

Mama Sary - 06.12.2008r. Avatar dib2
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie Odp: Jakie najlepsze mleko....Nan activ, Bebilon, Bebiko ???

Ja uważam że wszystkie mleka z pro i pre biotykmi są najlepsze. dobre jest nan ha i nan active ale cholernie drogie bo małe opakowanie kosztuje od 24 do 30 zł w zależności od promocji i czy to pierwsze czy drugie mleko. Ja używam zwykłego nan i tez jest dobre

Mamuśka:) Avatar neverend
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    12
    Dziękuję (Otrzymane)
    77
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0
    Osiągnięcia Pierwsza rocznica! Otwieram szampana

Ja co prawda jeszcze nie urodziłam, ale moja kuzynka ma prawie rocznego Antolka. Z tego co wiem miał problemy z przyswojeniem takiego, że tak powiem "łatwo - dostępnego" mleka i pediatra przepisał mu jakieś specjalne. Ale generalnie to co napisała DIB to racja. Byłam opiekunką maluszka od noworodka do 6m-ca. Karmiłam go nan. Naprawdę dobre mleko dla dzieciaków bez problemów jelitowych takich wiadomo większych, bo kolki to się zdarzają. Ale nan są też antykolkowe i różne:) Także ja też się pod tą firmą podpisuję:)

staraczka :) Avatar karolinad2
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    1
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Moje jedna siostra zostala wychowana na mleku bebiko , a druga (obecnie ma 8 miesięcy) również dostaje tylko to... ale to zalezy od dziecka , mojej sasiadki dziecko po bebiko 3 dusiło sie, wydali 5 tysięcy na testy alergiczne az wkońcu skapowali się ze to jednak mleko , nawet lekarze nie wiedzieli co dziecku jest.

wakacyjna mama ;-) Avatar rubi
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    338
    Dziękuję (Otrzymane)
    240
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    2
    Osiągnięcia Żywa legenda forumPierwsza rocznica! Otwieram szampanaUwaga! Rozkręcam się

przepraszam bardzo.... a gdzie to testy alergiczne kosztuja 5 tysiecy? i czego? zlotych?????????

Jaśkowy blog - http://aspik-jasiek.blogspot.com/
    Aukcje charytatywne - REHABILITACJA I LECZENIE JASIA - http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25220306

Wdrożona(y) Avatar candy4k
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

natimove Moje córcia dostaje bebilon i dla niej jest b.dobry. Jak każda mama mogę wypowiedzieć się tylko na temat mleka które podaje swojemu dziecku. Zgadzam sie z dib2 -mleka z pro i pre biotykmi są najlepsze, a co do tego które będzie najlepsze dla Twojego dziecka to się dopiero okaże. Życze, żebyś trafila z wyborem idealnego za pierwszym razem ;)

Mama Oliwci i Witusia :) Avatar luczynka
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    74
    Dziękuję (Otrzymane)
    70
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Natimove ja gorąco polecam Humanę. Moja Córcia czuła sie po tym mleku super, nie miała żadnych dolegliwości no i bardzo jej smakowalo. Ale tak jak piszesz-kazde dziecko jest inne Powodzenia!
    Oliwosek-ur. 20.09.2006r. o godz. 16:30
    3410g i 56cm Naszego Pierwszego Wielkiego Szczęścia

Witosek-ur. 06.02.2010r. o godz. 6:15
    3110g i 56cm Naszego Drugiego Wielkiego Szczęścia

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Mysle, ze warto porozmawiac na ten temat z pediatra. Mi wlasnie lekarz doradzil jak zaczac wprowadzac sztuczne mleko i od jakich zaczac. Nie pamietam juz jakie wyprobowalismy - na pewno Bebilon i Naan, zostalismy za to przy Bebiku. Bebiko jest dosyc smaczne i dzieci po Bebiku czesto nie chca juz pic innego mleka.

Początkująca(y) Avatar kaja820
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

mój syn był na mleku ENFAMIL i jest to najlepsze mleko jakie moze byc,nie powoduje kolek zaparc .dzieci bardzo dobrze je toleruja.dostepne tylko w aptece.

nadzieja umiera ostatnia Avatar nimfii
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    2149
    Dziękuję (Otrzymane)
    1497
    Lubi (Dane)
    65
    Lubi (Otrzymane)
    4
    Osiągnięcia Żywa legenda forumUwaga! Rozkręcam sięPierwsza rocznica! Otwieram szampana

Cytat Napisał(a) rubi Zobacz post
    przepraszam bardzo.... a gdzie to testy alergiczne kosztuja 5 tysiecy? i czego? zlotych?????????

testy na alergie nie sa tanie, a jesli chce sie badac wszytsko po kolei (od alergii pokarmowych do alergi na pyłki i kurz) to wcale mnie nie dziwi wydanie 5 tys zlotych na takie badania niech jedno kosztuje tylko 10 zl (a wiadomo ze sa drozsze) to jesli zrobisz badania na 100 roznych alergenow to juz 1000zl nie ma w portfelu. Na stronie Diagnostyki mozna zobaczyc liste padan mozliwych do wykonania w tej kwestii

Cytat Napisał(a) luczynka Zobacz post
    Natimove ja gorąco polecam Humanę. Moja Córcia czuła sie po tym mleku super, nie miała żadnych dolegliwości no i bardzo jej smakowalo. Ale tak jak piszesz-kazde dziecko jest inne Powodzenia!

tez ją polecam... Humana Premium Plus (z dodatkiem skrobi ziemniaczano kukurydzianej) rozwiazala moje problemy zywieniowe moj głodomorek zwykla Humane chcial jesc co 1,5h a ta zageszczona je co 3 h i czuje sie bardzo dobrze.
    Humana nie jest tak rozreklamowana jak inne mleczka i za to tez ją cenie, bo nie moge sluchac juz reklam producentow gdzie kazdy z nich stara sie przekonac ze ich mleko jest najlepsze Przeciez nigdy nie wiadomo jak dziecko zareagje na nie

Aniołek 10tc [*] 14.02.2014

Strona 1 z 3 12 Ostatni

Zasady pisania postów