reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie najlepsze mleko....Nan activ, Bebilon, Bebiko ???

natimove

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Maj 2009
Postów
139
Miasto
Ciezko okreslic...raz tu,raz tam :)
Chce pomalu zaczac karmic malego sztucznym mlekiem ale nie wiem jakie wybrac poniewaz to moje pierwsze dziecko i za bardzo sie nie orientuje w tych sprawach.Prosilabym mamusie ktore juz dokonaly wyboru o rade....aczkolwiek wiem ze kazdy organizm reaguje inaczej ale chcialabym jednak przeczytac opinnie innych mam.Pozdrawiam
 
reklama
Ja uważam że wszystkie mleka z pro i pre biotykmi są najlepsze. dobre jest nan ha i nan active ale cholernie drogie bo małe opakowanie kosztuje od 24 do 30 zł w zależności od promocji i czy to pierwsze czy drugie mleko. Ja używam zwykłego nan i tez jest dobre
 
Ja co prawda jeszcze nie urodziłam, ale moja kuzynka ma prawie rocznego Antolka. Z tego co wiem miał problemy z przyswojeniem takiego, że tak powiem "łatwo - dostępnego" mleka i pediatra przepisał mu jakieś specjalne. Ale generalnie to co napisała DIB to racja. Byłam opiekunką maluszka od noworodka do 6m-ca. Karmiłam go nan. Naprawdę dobre mleko dla dzieciaków bez problemów jelitowych takich wiadomo większych, bo kolki to się zdarzają. Ale nan są też antykolkowe i różne:) Także ja też się pod tą firmą podpisuję:)
 
Moje jedna siostra zostala wychowana na mleku bebiko , a druga (obecnie ma 8 miesięcy) również dostaje tylko to... ale to zalezy od dziecka , mojej sasiadki dziecko po bebiko 3 dusiło sie, wydali 5 tysięcy na testy alergiczne az wkońcu skapowali się ze to jednak mleko , nawet lekarze nie wiedzieli co dziecku jest.
 
przepraszam bardzo.... a gdzie to testy alergiczne kosztuja 5 tysiecy? i czego? zlotych?????????
 
natimove Moje córcia dostaje bebilon i dla niej jest b.dobry. Jak każda mama mogę wypowiedzieć się tylko na temat mleka które podaje swojemu dziecku. Zgadzam sie z dib2 -mleka z pro i pre biotykmi są najlepsze, a co do tego które będzie najlepsze dla Twojego dziecka to się dopiero okaże. Życze, żebyś trafila z wyborem idealnego za pierwszym razem ;)
 
Natimove ja gorąco polecam Humanę. Moja Córcia czuła sie po tym mleku super, nie miała żadnych dolegliwości no i bardzo jej smakowalo. Ale tak jak piszesz-kazde dziecko jest inne :tak:Powodzenia!
 
Mysle, ze warto porozmawiac na ten temat z pediatra. Mi wlasnie lekarz doradzil jak zaczac wprowadzac sztuczne mleko i od jakich zaczac. Nie pamietam juz jakie wyprobowalismy - na pewno Bebilon i Naan, zostalismy za to przy Bebiku. Bebiko jest dosyc smaczne i dzieci po Bebiku czesto nie chca juz pic innego mleka.
 
mój syn był na mleku ENFAMIL i jest to najlepsze mleko jakie moze byc,nie powoduje kolek zaparc .dzieci bardzo dobrze je toleruja.dostepne tylko w aptece.
 
reklama
przepraszam bardzo.... a gdzie to testy alergiczne kosztuja 5 tysiecy? i czego? zlotych?????????


testy na alergie nie sa tanie, a jesli chce sie badac wszytsko po kolei (od alergii pokarmowych do alergi na pyłki i kurz) to wcale mnie nie dziwi wydanie 5 tys zlotych na takie badania :-p niech jedno kosztuje tylko 10 zl (a wiadomo ze sa drozsze) to jesli zrobisz badania na 100 roznych alergenow to juz 1000zl nie ma w portfelu. Na stronie Diagnostyki mozna zobaczyc liste padan mozliwych do wykonania w tej kwestii ;-)

Natimove ja gorąco polecam Humanę. Moja Córcia czuła sie po tym mleku super, nie miała żadnych dolegliwości no i bardzo jej smakowalo. Ale tak jak piszesz-kazde dziecko jest inne :tak:Powodzenia!


tez ją polecam... Humana Premium Plus (z dodatkiem skrobi ziemniaczano kukurydzianej) rozwiazala moje problemy zywieniowe :tak: moj głodomorek zwykla Humane chcial jesc co 1,5h a ta zageszczona je co 3 h :-D i czuje sie bardzo dobrze.
Humana nie jest tak rozreklamowana jak inne mleczka i za to tez ją cenie, bo nie moge sluchac juz reklam producentow gdzie kazdy z nich stara sie przekonac ze ich mleko jest najlepsze :sorry2: Przeciez nigdy nie wiadomo jak dziecko zareagje na nie :tak:
 
Do góry